Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most nem is komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nem is komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves lány, akit facebookon ismertem meg csak véletlenül, de azelőtt nem ismertem. Már kb.4 hónapja írunk egymasnak minden nap és egyszer csak, azt írta hogy szerelmes belém. Még soha nem találkoztunk, csak képről láttuk egymást. Én még akkor éreztem valamit íránta amikor ezt írta, de már nem nagyon, szóval szerintem szerelmes eddig sem voltam csak akkor hittem ezt és fellángolas volt. De van egy másik fiú is, aki tetszett neki, 20 nappal azelőtt még azt mondta vele akar járni. Masoknak meg sem emlitt, mintha nem is érezne semmit csak nekem írja, mert egy ismerősöm kérdezte tőle és neki azt írta hogy még keresi az igazit. Szerintem szinte semmit nem tud rólam mert még nem találkoztunk. Most egyébként 2 napja semmit nem írt. Komolyan gondolja, vagy csak unatkozik ilyenkor amikor azt írja hogy szeret?

Ha kell 15/F


2016. febr. 20. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Unatkozik sott lehet nem is lany mert a kepen lehet lany de a kuldoje mar nem biztos h az!
2016. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem gondolta komolya. Ha komolyan gondolta volna találkozót kért volna tőled hogy jobban megismerjen téged. Ha meg komolyan is gondolta volna akkor felválalt volna a haverodnál hogy kedvel. De így bisztos csak játszott


15/L

2016. febr. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én annyira szeretnék hinni neki. Amikor írja, valahogy annyira őszintének tűnik.
2016. febr. 21. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen tudom elhiszem de sajnos ez van.:( de próbáld megbeszélni vele
2016. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.voltam
2016. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő folyton csak azt írja hogy szeret, nem tudom miért hazudna...
2016. febr. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!