Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most komolyan gondolta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most komolyan gondolta vagy nem? Kihasznált csak?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy a barátnőm most szakított velem, és azért írom ezt h megtudjam mások mit gondolnak erről mások ..összejöttünk december elején, mindig kijártunk fizettem neki amit fogyasztott, de nem bántam mert szerettem, elláttam cigivel (mindketten cigizünk) és én vettem 95%-ba. néha voltak kisebb veszekedések, de mind hülyeség miatt volt. amúgy meg melyik kapcsolatban nincs veszekedés?! na szóval megint egy hülyeségen összevesztünk, mert hogy "mérges" voltam rá..de nem beszéltem meg vele..viszont nem voltam mérges, csak egy nyomorult osztálytársam így adta neki elő..aznap még voltam is vele kint minden.. aztán este ír nekem a facen h miért nem beszéltem meg vele ha mérges vagyok..hiába mondtam h azért mert nem voltam AZ!. azt mondta így nem akarja folytatni h vannak veszekedések..szóval sokan azt mondták h csak kihasznált, mert ha szeretett volna akkor ilyenért nem szakít..szerintetek is? 17/F a..csaj 16/L

2016. febr. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2016. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most hazudnék, hogyha azt mondanám, hogy a nagyját értettem amit írtál. Össze-vissza zagyválsz.


Mindenesetre azért adnék egy olyan jó tanácsot, hogy sose költs ennyit egy nőre ennyi idősen.

2016. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ürügy volt a részéről, hogy szakíthasson veled. Alapjába véve igen... kihasznált.
2016. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!