Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik a ducibb lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik a ducibb lányokat szeretik. Mit szerettek bennük?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni pár képet olyan lányokról, akik nektek tetszenek?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2016. febr. 21. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Hogy van mit fogni meg inkabb legyen sulyos mint csontos

Meg ugy sokkal noisebb mert alkamasabb a gyerek valalasra is

Meg ugy nagyobb az egesz csaj mellre meg hatsora is oke hogy az zsir de akkor is

2016. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
hát ez borzalmas szerintem
2016. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Pedig modell mutass akkor jobbat
2016. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem gyonyoru. A foga nem tunik tokeletesnek, de az arca nagyon szep. Es egy ilyen nonek akkor nem is adtok eselyt? Ne legyen ferje/gyereke, csak azert mert nem vekony? (Persze tisztelet a kivetelnek)
2016. febr. 21. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Elolvastad a kommentemet? Az elsot en pl nem olyan reg egy olyan csajjal randiztam akin jovval tobb felesleg volt mint azon mint amit linkeltem es nem az alakja miatt nem jott ossze
2016. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
én nem adok neki esélyt mert nem tetszik ennyi nem azt mondom hogy ne legyen gyereke vagy férje legyen csak az nem én leszek mert én szégyellném ennyi
2016. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tetszik hogy jó nagy popója van.
2016. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is gyönyörű
2016. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!