Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tevő legyek? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek? 17/F

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom és szeretnék vele össze jönni de szerintem én nem jövök be úgy neki. Arra gondoltam hogy mivel pénteken egy busszal megyünk és mivel én hamarabb szállok le elköszönésnél meg csókolom és mellkason hogy reagál rá. Mivel leszállított ha kellemetlen lenne így megúszták ha nem pedig jól jönne ki.

Szerintetek mit csináljak?

Tanácsokat, saját tapasztalatot, véleményt v ágy azt hogy ti hogyan csinálnátok hogy ki ksrüljetek a barát zónából.? Kort és nemet írjatok. Előre is köszi.


2016. febr. 21. 16:29
 1/2 anonim válasza:

Édesem... barátzónából kijonni nagyin nehez... ne smarold le inkamm deszelgess vele rengeteget mindig kerdezgesd legyel vele nagyon kedves elobe tegyel neki bokokat es a reakciojábol latod majd hogy van e eselyed

sok sikert 16L

2016. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És milyen dolgokat kellene megfigyelnem? Mi utal arra hogy tetszel neki vagy arra hogy nem?
2016. febr. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!