Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom ez esetben mi tévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betateszt kérdése:

Nem tudom ez esetben mi tévő legyek, valami gyors valasz?

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok,van egy lany akivel kb. 1 hete találkozunk 1 bárba (a lany 16 eves) kb. meg 1-2 este lattam es nagyon megtetszett.aztan egy este kihivtam es egy kicsit beszélgettünk,még nem nagyon ismerem es ő sem engem.Párszor rairtam fb-n 3bol 2szer visszairt,de most utoljára nem.Amikor visszairt akkor is ilyen 10 percenkent irt.Nem tudom mit csinaljak,arra gondoltam,hogy jovo héten,csütörtökön vagy pénteken suli utan Felhívom es megkerdezem,hogy nincs-e kedve beülni valagohova es megismerkedni,vagy valami mas dolog,szerintetek,gyorsan kene,mer egyre idegesebb vagyok miota nem beszéltünk,nem lattam stb.???

2016. febr. 14. 21:03
 1/3 Unpredictable ***** válasza:

ha fenn van és 10 percenként ír az nem jelent sok jót...


Válaszaiból le tudod szűrni, hogy csak azért válaszol, hogy ne legyen bunkó vagy ha tényleg érdekled is.

2016. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom,amikor 2en kint voltunk,annyira kedves volt...de mondom,akkor is olyan felnorat voltunk kint,es nem ismerjik nagyon egymast,szerintetek lenne esélyem,hetvegen kihivjam ?
2016. febr. 14. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el!
2016. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!