Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és ő tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és ő tud róla, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából nem ismerem ő se engem es a haverom monta el neki ittasan de nem beszélünk... Es szerintetek van nála esélyem?

ert eddig semmit nem tett... Legyci gyorsan valaszoljatok xd



2016. febr. 21. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
kit érdekel most komolyan? szeinted mi honnan a halálból tudjuk
2016. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát
2016. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megmondom én hogy mit csinálj,öld meg magad,ha már én nem tudlak
2016. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

najo xddd

es szerintetek en most beszarok attol hogy it neten keresztul oltogattok? hat huzatok anyatok p_csajaba ha nem tudtok normalis varaszt adni ha nem erdekel ne valaszolj ennyi

2016. febr. 21. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Értelmetlen

2. Értelmetlen

3. Értelmetlen


Vedd fel vele a kapcsolatot, ha személyesen nem mered, legalább neten. Vissza fog írni (remélkedj) és akkor elkezdhetsz vele ismerkedni, de lehet, hogy neked kell majd kezdened nyitni felé... Persze, ha beszélsz vele, lehet majd megteszi.

2016. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megprobalom :D koszonom
2016. febr. 21. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
az első 3 nagyon bunkó volt nem tudják h milyen ha tanácstalan valaki. Na az a lényeg hogy barátkozz vele majd összejön.
2016. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jojo
2016. febr. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!