Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom tul?

Figyelt kérdés
Baratom mostanaban nagyon eleresztette a szajat es neha tul sok mident megenged maganak. Utana pedig o van felhaborodva, hogy miert sertodom meg az ilyeneken pl. szerencsetlen, nyomorult, idiota, fogd be a szad, stb. Tenyleg csak nekem sertoek? Sokszor van az, hogy a veszekedes miatt en vagyok a hibas, de nem tartom helyesnek,azt ha igy reagal ra.(Bocsi az ekezetek miatt)
2016. febr. 24. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem te reagálod tul,hanem a barátod nem tisztel és nem becsül mint nõt.
2016. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már kiadtam volna az útját az biztos. Mégis mit képzel az ilyen?
2016. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te reagálod túl,a barátod egy idiota. én már rég lepattintottam volna ha Velem igy beszélne.Szerintem hagyd ott.Nem éri meg,késöbb lehet csak rosszabb lesz.
2016. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretem, tudom, hogy probal megvaltozni, de megis faj amikor ezeket a szavakat hallom, es elkezdek sirni. Neha ilyenkor meg azt mondja hogy en csak bogni tudok :(
2016. febr. 24. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi?kérdező te a barátja vagy? mi az alapján kommentelünk amit ő leír.Nem látunk bele az életetekbe ,hogy van e más a háttérben.Mondjuk ha minket igy minösitesz elég nagy alpári .... lehetsz...ok nélkül is.
2016. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok az!!!! És nem ismeritek a helyzetünk,néha eleresztem a mocskos pofám de mindennél jobban szeretem és sose csalnám meg meg nem okoznék neki más fájdalmat.De nincs jogotok olyan tanácssal felruházni hogy add ki az útját!! Igaza van hogy nem tudom kontrolálni a szám,de mindig bocsánatot kérek,és nem vagyok agresziv csak néha már kicsúszik a számon.
2016. febr. 24. 20:06
 7/12 A kérdező kommentje:
És büntudatom is van ezmiadt nem is kicsi... tudom hogy jibázok de viszont nagyon külömbözünk mert én az emberekhez képest nagyon merev vagyok és nem érzéken,ő meg annyira érzékeny hogy nem is találkoztam ilyennel... és ezmiadt nincs egyensuly.
2016. febr. 24. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
ez az oldal pont azért van ,hogy tanácsot adjunk mi mit tennénk.Mi elmondjuk a véleményünk,de a döntés attól még az övé marad.Ha szereted és bánt ,hogy igy bánsz vele tegyél ellene.nemkellene igy lennie ennek.mennyi idösek vagytok? és miért irtad hogy a barátnőd egy...Nem mondtuk,hogy megcsalod,de ha kicsit elgondolkozol,milyen élet az egy érzékeny lány számára,ha állandóan tondán beszél vele a párja? ez lelki terror,és komolyabb következménye is lehet ha belebolondul,ami remélem nem történik meg soha.
2016. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
19 évesek És szerinted ezek a vélemények segitenek megoldani? mert szerintem csak arra motiválnak hogy szakitsunk.... és azért e képzeld ezt a beszédet napi rendszereségnek. És nem vagyok terrorista NEM ütöm verem kényszeriten egyszerüen szókimondó vagyok ÉS amig engem nem ismersz ne itélj el 19 év alatt SAJNOS eleget láttam ami nem egy gyerek szemének való.És igen bevallom néha talán vannak füh rohamaim,de amikor egy ilyenben szenvedsz és senkisem segit,sőt a környezeted rátesz megnéznélek hogy olyan könnyű e változtatni mint ahogy azt gondolod!
2016. febr. 24. 20:32
 10/12 A kérdező kommentje:
És ezélrt nem jó kedves Renim kiteregetni a mocskunkat ide mert ők nem tudják hog a rosz mellet azért nagyon sok szépet megélunk... és ezek nem mindennaposak.De ők nagyon másképp értelmezik.
2016. febr. 24. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!