Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van, vagy...

Szerintetek igazam van, vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
Heti 40 órás munkában dolgozom és a beosztásom sem a legeslegjobb. Mert vagy 3kor kell kelnem vagy pedig este fél 1re érek haza...emellett most csinálom a jogsit és munka után suliban vagyok. Nagyon fáradt vagyok és lelkileg és testileg is. Barátom ma este 9ig dolgozott és felhívtam fél 10kor, hogy na mikor ér haza? Erre mondta, hogy találkozott barátokkal mindjárt jön...én bebújtam az ágyba, mert szerintem hőemelkedésem van. Erre hallom, hogy megjöttek?! Barátom és kb 5 haverja...fiúk és lányok akiket nem is ismerek. Nem az, hogy udvariatlan vagyok de nem kellett volna megkérdeznie?? Az oké, hogy péntek van meg minden de én holnap is dolgozok és baromi hangosak és szarul is vagyok...nem tudom túl reagálom-e de szarul esik, hogy meg sem kérdez...

2015. aug. 21. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Együtt laktok?

Ha igen, úgy penderítenèm ki őket mint macskát sz@rni.

2015. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen együtt! Nem tudom, hogy csak nyűgös vagyok-e de elég bunkóságnak tartom ezt barátomtól, főleg úgy, hogy látja, hogy napok óta csak rohangálok és alig van időm aludni.
2015. aug. 21. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bun.k.oság.
2015. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem, együtt berlitek a lakást, vagy egy pár vagytok es együtt éltek?
2015. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

általában nem szokták átérezni azok akik nem így vannak, hogy mit érezhet a másik, aki sokat dolgozik, kimerült és határozott napirendje van.

ha szóltál volna, hogy zavarnak, még nem is értették volna és ki tudja, talán valami öreganyámnak kezdett volna el nézni téged.


általában a sokat dolgozó céltudatos emberek szintén sokat dolgozó és céltudatos emberekkel tudnak csak harmóniában élni, az ütköző életitel nem alapoz meg harmóniát, a kapcsolatot rombolja.

2015. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Érthető, hogy zavar. De miért nem mondod meg neki? Szerintem itt mindkettőtök kommunikációja rossz. Ő nem szólt, hogy a haverokat is hozná, de ha jól tippelek, te se mondtad neki, hogy rosszul vagy. Vagy legalább azt mondhatnád, hogy legyenek halkabbak.

Holnap meg beszélj vele és mondd el a problémáid. Hogy nem esett jól, hogy még csak nem is szólt, mielőtt másokat odavitt. Akkor legközelebb már jobban fogja tudni intézni ezt.

2015. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

amúgy, hogy kinek van igaza, nézőpont kérdése.

van aki laza életvitelű és valóban egy laza csajszira vágyik nem véletlenül, és érthető lenne ez az oldal hogy tuti nem esne jól neki a párjától az elutasítás, társaságból kimaradás.

aki viszont kimerült, mert hatja a lelkiismerete, annak meg nem esik jól, hogy azt várják tőle, hogy legyen toppon és "vendéglátózzon" az otthonában.

2015. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22:49...még egy "laza életvitelű" ember is lehet hulla fáradt, vagy ő sem lehet mindig toppon, megkérdezni csak illene előtte...
2015. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó, csak mert én is voltam ebben a helyzetben, és a lazább életvitelű félnek esett rosszabbul. komolyan bántotta, kedvesen mondta, hogy dehát mindenki engem vár, miközben én "hullaként" rogytam az ágyba. és láttam a szemében, hogy ez így nem jó.

egyszer-kétszer oké, mindenki toleráns mindenkivel, de hosszabb távon, eljut oda a dolog, hogy már nem is hív a többiek közé..

2015. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretek barátokkal lenni és nem zavar ha estig itt vannak a barátaink vagy bármi...de mint mondtam Fogalmam sincs kik voltak és az utóbbi időben saját magunkra sem volt időnk és látta, hogy hulla vagyok. Én úgy gondolom, hogy ha délután 6ra hív valakiket és itt maradjak estig azt nem muszáj bejelentenie, viszont ha este 10kor állít be velük azt elvártam volna, hogy előtte legalább felhív...most beszéltem vele. Persze ő semmi rosszat nem lát ebben...
2015. aug. 21. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!