Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány nem tudja hogy kell nekem, mert nagyon sok indok van arra hogy nemet fog mondani, azért nem is harcolok érte, de még is kel nekem, és nem tudom meg közelíteni, nem beszélek velle fészen, rá írnék de szerintem vagy is úgy érzem hogy nemm fogja el olvasni sem, jobban szeretném élőben meg közelíteni, csak nem tudom hogy, már lassan járok kondiba 3 honapja, mert szerintem a külső a lényeg, más részt járok vezetni mindjárt lesz jogsi is, szerintem már normális az ha van valakinek 22 évesen jogsija, mert hát némelyik lánynak az kel, azt hogy neki az kell e nem tudom, csak jól szeretnék meg jelleni, de a lányról terjed minden pletyka, a többi lánytól hallom mindig, nekem mondják, hogy a lány pénz pénre megy, meg hogy k...a, de a barátai a lánynak meg azt mondják hogy normális rendes lány, vagy is hallom ezt, nem vagyok a baráti társaságában, szóval mit csináljak? Oda mennék szórakozni ahol ő van, de nem tudom hova megy, sokszor láttam az egyik diszkóban de már nem láttom ott, és nem tudom hova mennyek. szerintetek mit csináljak? Hogy közelítsem meg?
2016. febr. 24. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategoriába írtam. A felnőttbe akartam.
2016. febr. 24. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:

jó ez itt...

először is nyugi!

Míg kiírtad nem történik semmi...

Jogsi, Kondi király. Kellene még pár ambiciózus cél, lássa rajtad, hogy tudod mit akarsz az élettől (és ne az legyen, hogy 42 évesen anyudéknál laksz és Xbox partikat akarsz rendezni a haveroknak)

ha van közös ismerős mutasson be...

ha nagydumás vagy, akkor szimplán menj oda egyszer ha látod, és kérdezz valami ilyesmit:

Belém tudnál szeretni első látásra, vagy el kell sétáljak még párszor előtted?


ha intelligensebb beszélgetést akarsz kezdeni akkor ne diszkóban menj oda, halálra leszel ítélve. Keres valami olyan helyet ahol megteremtheted a saját kényelmes közegedet a kommunikációhoz.

Ja és amit a csaj nem tudhat meg: szerezz róla infót! milyen kaját szeret, milyen zenét szeret, mivel foglalkozik etc... hogy föl tudj készülni valami flörtmódszerrel, hogy ezeket a saját hasznodra fordítsd.


Szóval ne parázz, és vágj bele. (ja és ne fagyj majd le előtte, az ciki lenne)

2016. febr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

Beszédes vagyok, nem vagyok az a típus aki csak nézz és ennyi, meg tudtam pár dolgok róla, nem tudom hogy hol találkozak velle, nem tudom hova szokot járni, csak ezt az egyet kéne meg tudni, akkor már jó lennék, régen gépeztem, már nem annyira érdekel.

2016. febr. 25. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

okés, akkor bocsánatot kérek!

Remélem azóta megtaláltad :)

Ha nem, akkor a legjobb tippem a facebook, és egy megbízható barátod járjon utána...

Mi azt szoktuk csinálni, hogy ha a haveromnak tetszik egy csaj, akkor a ciki utánakérdezősködést én szoktam csinálni, mintha meglepetés lenne neki, és nem is tudna róla. Így nekem sem ciki, és neki sem, mert "nem is tudott róla"...

2016. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csináljak, amiket hallok róla, nem tudom hogy mit tegyek, meg értem ha bakizot a lány egy fiuval aki kihasználta mert benne lehet a pakliba de, a lány lehet direkt ment belle és az ilyenek miatt nem tudom eldőnteni hogy normális lány vagy nem, nekem normálisnak tűnik, de hát az ember mindig pofára esik
2016. márc. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!