Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy aztán mégis kicsi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy aztán mégis kicsi?

Figyelt kérdés

Igen,tudom... Egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést :)

Ez inkább a fiúkhoz szólna:

Hogyan állnátok, ahhoz hogyha annak a lánynak kis melle lenne,akivel már kezd alakulni valami / esetleg a össze is jönnétek? (Mármint úgy,hogy ha a nagyobb melleket szerettétek eddig, és most úgymond "bele kell törődnötök" abba,hogy neki kicsi van.) Szóval ez mennyire zavarna titeket az elején? Mennyire számítana ez nektek?

Csak őszintén!


(A korotokat is légyszi írjátok le :))



2016. febr. 24. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem zavarna! Nem a teste miatt szeretnék egy lányt. Ha érzek iránta valamit összejönnék vele, ha ő is szeret engem:)))
2016. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Egy olyan lány, akinek kicsik a mellei számomra külsőleg egyáltalán nem vonzó, tehát lehet bármilyen jófej, kedves, vicces, akármi, nem kezdeményeznék felé, mert hát egy kapcsolat úgy nem működhet, ha a külső iránti vonzalom teljesen hiányzik. Nekem csak a nagy mellek tetszenek.

25

2016. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Aki mellmániás az nem kezdene kismellüvel. A többinek meg mindegy, esetleg éppen a kicsiket szereti.
2016. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha mar alakul a dolog akkor biztos nem zavar meg elotte se nagyon attol hogy kicsi lehet jo csaj es a nagy melluek nagy resze amugy is mutot
2016. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavarna..

Ha kisebb mellű lányt kedvelek meg, akkor nem fog érdekelni túlzottan a mellmérete :)


19/F

2016. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Ja 19 vagyok
2016. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
ez olyan idegesítő.. most akinek nincsenek nagy mellei az már nem is lány vagy mi? azért mert olyanok a génjei hogy nem nagy a melle akkor az elfogadhatatlan? plasztikáztassa meg mert épp pár fiú a nagy mellekre bukik? biztos a melle mondja hogy szeret amúgy..-.-
2016. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az is lány akinek kis melle van természetesen.

Nagyon sok pasinak ez jön be.Nem minden férfinak egyformán fontos a női mell kinézete,nagysága,stb.

De akik kifejezetten a nagy mellű nőkre buknak-köztük én is-annak igen is fontos.

Nekem is voltak kis mellű barátnőim,de nem vonzottak úgy mint akiknek nagy van.

Természetesen minden más külső-belső tulajdonság is számít!

F40+

2016. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Mindenkinek ment a zöld kéz ;)

2016. febr. 24. 18:46
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nem a mellek fontosak egy kapcsolatban, hanem a belső, emberi értékek és érzések. de ha választani kell én inkább a kis mellekez szeretem, viszont eddig még minden barátnőm nagyobb melleivel meg tudtam barátkozni, annak ellenére, hogy a kisebbek jobban tetszettek volna - és persze eszembe se jutott azzal bántani őket, hogy másmilyennek jobban örülnék, vagy hogy műttessék meg a kedvemért...
2016. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!