Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kinézetre milyen pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinézetre milyen pasik jönnek be? Gondolok itt testalkat, haj, szakáll, piercing, tetoválás, öltözködési stílus, magasság, súly és még ami az eszetekbe jut? 17/F Kört is írjátok, köszi.

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Jó izmos testalkatú, de nem kigyúrt

Hajszín mind1, most egy világos szőkehajúért csorog a nyálam a számból, de voltam szerelmes feketehajú srácba is

Frizurából nekem a kg 5 centiméteres haj tetszik, ami kócos, olyan kawaii *-* Az ecsethajtól hánynom kell

Szakállt nem voksolom

180 cm az ideális

70 kg

Öltözködési stílusból nagyon tetszik a farmer + ing / póló párosítás, kapucnis és / vagy cipzáros pulóverben, de egyébként mindegy, csak ne a legújjab divat szerint öltözködő sznob páwagyerek legyen


Nesze, kör: 🔴 xD Amúgy 14 éves vagyok 😄

2016. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

testalkat: átlagos/vékony, nem tetszenek a kigyúrt állatok, az se baj, ha nincsenek kockái

haj: a sráchoz illő, hosszú haj pluszpont

szakáll: az nem tetszik :/

piercing, tetoválás: tőlem aztán akármennyi lehet neki, nem érdekel

öltözködési stílus, megint csak a sráchoz illő, látsszon, hogy önmaga a ruháiban

magasság: velem egymagas/ magasabb, tehát 170 és fölötte

súly: mindegy, ne legyen károsan túlsúlyos

2016. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
ja és 16/l, #2 vagyok
2016. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

#2

Leírtál engem xdd

2016. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig #2 vagyok, most jutott eszembe, hogy az életkorunkis nagyjából egyezzen.
2016. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Testalkat:ne legyen izmos de ne is legyen olyan 50kg-s páwagyerek

Haj:ne ecssethaj legyen,meg ne is legyen olyan hosszú

Magasság:mivel elég magas vagyok(173cm) nállam legyen magasabb

Öltözködési stílus:ami illik a kinézetéhez és a személyiségéhez

Piercing/tetoválás:ha jól áll neki akkor okés

2016. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Haj: A hosszu haj a gyengem, de amugy mindegy milyen.

Szakàll: Szeretem ha picit borostas, de igazabol ez is mindegy, csak tul hosszu azért ne legyen.

Piercing, tetovalas: Ha nagyon sok van akkor egy kicsit zavarna, jobb szeretem azokat a sracokat akiknek nincs piercingjuk, es max. egy kicsi tetovalasuk van, de ez abszolut nem dontoszempont, ha normalis a srac.

Testalkat: Hat ha lehet akkor legyen nalam magasabb (mivel 160 cm vagyok, ez azt hiszem nem lehetetlen:D). A picit izmos, testalkatu fiuk jonnek be, akiknek mar halvanyan latszodnak a kockak, vagy ha pedig magasabb a srac akkor az az enyhen macis testalkat, ami nem kover, de olyan bujos:D

Oltozkodési stilus: amiben jol érzi magat, de nekem szemelyszerint az egyszeru semmi extra tetszik a legjobban. (Es a farmermelleny *-*)

Egyebkent az, hogy most ezeket leritam, nem jelent semmit, mert siman lehet, hogy pont nem ilyen sracba fogok beleszeretni. Ezek csak kulsosegek, sokkal tobbet szamit a kisugarzasa, a mosolya, ahogy nez, a szemelyisege, mennyire kedves, hogy nem egy taplo stb:)

2016. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sima, "natúr". (Piercingek, extrém haj, smink, körömlakk nélkül.) Mindegy, hogy van-e szakálla, kinek mi áll jól, tetoválása ha van az nem zavar, magassága, hát a minimum magasság kb az én magasságom minusz két centi. Súlyra annyi, hogy ne legyen se annyira sovány, se annyira husi, hogy sajnáljam; olyan nagy V alakban kivágott rózsaszín -meg más színű se- pólót ne hordjon, nem férfias. Lehetőleg csőnadrágot se, azt hiszem, az az a simulós, mostanában láttam több pasin is, és kicsit kiakadtam és elkeseredtem, hogy "miért hord ez női nadrágot?" -már bocsi mindenkinek , aki ilyet hord és fiú, de szerintem az tényleg lányos. Meg ilyeneket ne csináljon, hogy fekete-rózsaszín kockás sál, meg "menő" tornacipő lehetőleg. Valahol csak tud találni szépet. Lehetőleg ne tolja le térdig a nadrágját, kopasz is, hosszú hajú is lehet, ékszert lehetőleg ne hordjon, max nyakláncot, de a fülbevaló meg a gyűrű hát nemigazán pasinak való, kivéve, ha házasságot jelképezi, mert akkor okés, de azok ígyis másfajta gyűrűk, mint a "menők" De van olyan pasi amúgy, akinek jól állnak az ékszerek, de nagyon ritka, úgyhogy szerintem kár kísérletezni vele. Ne nagyon szőrtelenítsen, kivéve, ha az arcát akarja. Haját kipróbálás szintjén 1-2 alkalommal festheti, de ne akarja folyton. Túl izmos se legyen lehetőleg, mert az már nem szép. Ja meg ne akarja a divatot követni, mert olyan divatok vannak, hú. Ja meg hát legyen barátságos tekintete. Ja és legyen szép is meg helyes is az arca. Göndör haj is jó, hosszú-rövid változatban is. Lehetőleg előre szaggatott farmert szerintem ne hordjon, mert az is olyan menőzős. Hát tényleg, külsőre ne legyen extrém. Csak úgy simába legyen, hogy nem akar semmi extrémet magán, meg hogy azzal tűnni ki. Ja és a hajhoz még, hát na jó, a raszta haj, az még olyan, hogy elfogadható, az még tud tetszeni.
2016. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Én a haj- szem- és bőrtónust mindig lényegtelennek tartottam, viszont akadt néhány kis adottság, ami mindig is a gyengém volt. Pl.: régebben a sötét haj, kicsit mandulavágású szem, olyan mongol lovas típus, de mindig tetszettek a komoly, nagy, kék szemek, amikkel úgy lehet nézni, hogy annak súlya van, és hozzájuk a homokszínű haj-szemöldök is.


Nagy, húsos szájfétisem van, mióta elkezdtem megnézni a fiúkat, és mivel én is sportolok, számomra fontos, hogy a barátomnak is természetesen kisportolt alkata legyen. (A jelenlegi barátom olyan, mint egy gepárd vagy egy versenyló: minimális testzsír, vékony, de deltás, és ahol az emberi test izmosodni tud, ott mindenhol van rajta izom, ráadásul mindegyik szépen ki is rajzolódik.)


Alapvetően nem tetszik, ha nagyon szőrös egy férfi, volt már rövid körszakállas barátom, de a testén ő sem volt az a csimpánz típus.


Magasság mindegy, csak nálam magasabb legyen.


Hajviselet: nem tetszik, ha valakinek bőrfeje van, szerintem sokat dob egy arcon, ha legalább valami kis szín van a fej tetején. (Nem azt mondom, hogy ha életem szerelme idősebb korunkra megkopaszodna mellettem, elhagynám, de most nem is erről van szó, hanem arról, hogy alapjáraton mit tartok esztétikusnak.) A félhosszú haj, az a kb. 10 centis is rendben van, már ha karban van tartva és illik az illető egyéniségéhez.


Tetoválás: azt varrat magára, amit akar, de lehetőleg tudatosan művelje a tetováltatást és vállalja a motívumaiért a felelősséget is. (Pl. vegye tudomásul, hogy bizonyos munkakörökben a feltűnő tetoválás tabu. Nyilván akkor nem olyan helyekre fog pályázni, ha jót akar magának = életképes.)


Öltözködés: egyszerű, modern és előnyös. Ennyi.


26/L

2016. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Oké...:)

Akkor testalkat:nem kigyúrt, de izmos, és legyen erősebb nálam:D

Haj: nem páwa, leginkább rövid göndör,és szőke:)

Szakálla, piercinge, tetkója ne legyen!

Rendes ruhákban járjon, néhanapján ingben...:)

Magasabb legyen nálam, szval olyan 180-190 cm:D

A súly nem fontos, csak ne legyen könyebb nálam, ne fújja le a szél!:D

...

16/L

2016. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!