Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kinézetre milyen pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinézetre milyen pasik jönnek be? Gondolok itt testalkat, haj, szakáll, piercing, tetoválás, öltözködési stílus, magasság, súly és még ami az eszetekbe jut? 17/F Kört is írjátok, köszi.

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Legyen mindenképpen erősebb, legyen rajta izom, de ne legyen kigyúrt izomgolyó xD

Legyen vékony , súlyt nem tudok mondani :D

Haj nekem a sötétebb jön be, de ha nagyon helyes akkor nem számít, (de imádom a sötét hajat)

Szem szín az mindegy, viszont a sötét haj és a világos szem nagyon tetszik)

Magasság ne legyen fél fejjel alacsonyabb. Én 176, de 172 ig kb belefér, de azért jobban örülök ha egy magas vagy magasabb


Ne legyen tetkója, piercingje lehet.

Ne legyen szakálla, kis borostás lehet

Ne legyen emos, meg rocker,

Legyen kedves, ne csak a szex érdekelje, komoly kapcsolatot akarjon


17/L

2016. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az alomsrac az: magas,vekonyabb,kicsit izmos (ha kockahasa van attol eltudok ajulni 😂)

Legyen sotet haja,es kicsit hosszabb amibe bele lehet turni:3

Ne legyen pava

Legyen rocker😂

Na jo nem muszaj csak jo pont

Zoldes vagy barna szem

tetszenek a tetovalasok,de ha van neki igy 15-6 evesen akkor nem tudom komolyan venni:D

A piercing nagyon soknak nem all jol


Gitarozzon es sportoljon

Legyen kedves,humoros,ne legyen buta,ha muveltebb egy kicsit azt nagyon tudom ertekelni:) ha picit perverz az se baj:D

Amugy 15/L

2016. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Leírom az álompasit és a valóságot.

Mindig is úgy képzeltem el hogy a szőke herceg lesz életem szerelme szóval magas szőke kékszemű stbstb tökéletesség.

Ehhez képest a valóság: Legyen magasabb nálam (nem nehéz 156 cm vagyok) . Hajszín szemszin mindegy. Ne legyen izmos, de ne legyen pálcika es túlsúlyos se szóval normális vagy macis az nagyon bejön. Szakál testszor minden mennyiségben szerintem ettol pasi egy pasi. De ha nincs az se baj ha jól áll Neki. Piercing tetkó amennyit szeretne nem zavarna, sőt tetszene is ha igényes (tetkó). Öltözködési stílus meg ami jól áll neki és jól érzi benne magát. Hajstilus is mindegy nekem csak ez a páwa ecsetfeju akármi ne legyen. Kedves arca legyen. Magabiztos kisugárzása.

22L

2016. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

legyen magasabb nálam

sötét haj

nem kell hogy kockahasa legyen.. de azért legyen rajta egy kis izom

piercing ne.. de tetoválása legyen.

(15/l)

2016. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Testalkat: tök mindegy igazából, tetszett már nagyon vékony srác is és mackós testalkatú is. nyilván ne legyen 200 kg, de igazából egész skála. a nagyon kigyúrt pasikat viszont nem szeretem

Szakáll: IGEN IGEN IGEN!!!! nagyon nagyon nagyon nagyon imádom a szakállas férfiakat

Piercing, tetoválás: ha ő szereti és jól áll neki, akkor bátran, nekem ez nem lényeg. ha van van, ha nincs nincs

Öltözködési stílus: csak ne legyen 'páwa'. szeretem az ingeket

magasság: jó magas legyen, imádom a magas férfiakat

súly: testalkatnál részleteztem

ami még eszembe jut: nem szeretem a kék szemű fiúkat, legalábbis eddig még, de nyilván nem meghatározó.

17/L

2016. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szoval. Én bukok a (hozzám képest) idősebb pasikra. 17-18

A tökéletes pasi számomra:

Kb 185-195 cm magas. Ne legyen vékony, vagy izmos legyen, vagy egy picit husis. Nen azt mondom hogy kövér, hanem olyan macis. Szeretem a sötét bőrt, hajat. A szakállért egyenesen odavagyok. Mindegy hogy borosta, vagy rendes hosszú arcszőrzet. A hosszú haj is isten:D a világos kék vagy zöld szem nagyon jó kontrasztot ad ehhez:D a tetkókat imádom, ha a piercing jól áll neki, hadd jöjjön. Lehet furán hangzik, de az sem zavar ha minimálisan sminkeli magát (kíhúzott vízvonal nagyon dögös, korrektor pedig mindenkin segit). Egy farmer+ing kombó mindenkinek jól áll, de egy snassz kereknyakú póló is tökéletes:D

Na ez az a srác akit soha sem találok meg:'D

15L

2016. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!