Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miből látjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miből látjátok egy lanyon, hogy zavarban van?

Figyelt kérdés

Mik a legfőbb árulkodó jelek?

Ez szerintetek aranyos Vagy gaz? Vagy?

Egy lánynak mennyire van esélye "elrejteni" az izgulasat/zavarát?


Kort es nemet is legyszi :)


16/L



2016. febr. 27. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Határozatlan, közeledne, de nem tudja hogyan, nagyon izgatott, ha közelében van aki tetszik neki nem rá néz.. Talán hasonlóakból gondolnám.

Szerintem egyébként nem kell elrejtenie, nagyon aranyos♥♥♥

2016. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen hülye kérdéseket, komolyan. Miből tudod, hogy a repülőgép repül? Komolyan, most erre válaszolj, kérlek. Egyszerűen beszarok, hogy olyan kérdéseket tudnak feltenni emberek, amiknek pont annyi értelmük van, hogy semennyi, és ők is tudják rá a választ, de baromira unatkozik, így kiír valamit csak azért, hogy addig is csináljon valamit. 16 évesen tanuljál, aztán menjél haverokkal bulizni, élni, ne hülyeségeket csinálj a neten!


Na, vajon miből látszik? Tippelj! A viselkedéséből. Totál evidens volt, nem? Atyasságosuramjézus, én ezt már nem bírom idegekkel! -_-

2016. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. Ha zavar, akkor talan nem kellene nezni az oldalt 😑😑


Addig en is eljutottam, hogy a viselkedesbol, de ez eléggé tag fogalom, remelem erted... 😑

2016. febr. 27. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Elottem nem tudnad rejteni mert ha bele nezel a szmembe akkor latom ha nem akarsz a szemembe nezni akkor meg tudom :) ezert is szeretek az emberek szemebe nezni igy tudom milyenek :)
2016. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy elpirul :D remeg a lába
2016. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy tincs a hajamban, ami valahogy mindig kiszökik, akárhogy fogom össze. És azt szoktam tekergetni, ha izgulok, ha zavarban vagyok, akkor pedig emellett az egész arcom olyan lesz, mint a paradicsom.

15/L

2016. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. Az én arcomon nem látszik a pír csak mosolygok, mert nem tudom ilyenkor mit kéne csinálni. Gyakran félreértenek ilyenek miatt az emberek.

Csak azt tudom mondani amit a többiek.

Nem mer a szemedbe nézni, ha belenéz elkapja a tekintetét vagy "megkövül", piros lesz, bizgeti a haját, mosolyog, dadok vagy össze-vissza beszél

2017. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van itt még akárki is?:')
2022. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!