Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, csajok, nők! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, nők! Ha egy légtérben vagytok egy sráccal, de látjátok, hogy néz titeket, néha zavarban is van ha visszanéztek, akkor odamennétek hozzá beszélgetni? Nyilvánvalóan bejöttök neki! Ebben az esetben mi nálatok a forgatókönyv?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én elvárnám hogy a srác kezdeményezzen, valószínűleg akkoris zavarban lennék :D 18/L
2015. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem megyek oda hozzá, maximum visszamosolygok. Nincs azzal baj, ha bátortalan, de ha valaki annyira önbizalomhiányos és kudarckerülő, hogy még megszólítani sem mer, az egy esetleges párkapcsolatra is rányomná a bélyegét, nem működne. Alapvetően nem zavar, ha egy kapcsolaton belül én vagyok a dominánsabb, de azon a "próbatételen" át kell jutnia, hogy a kezdő lépést a férfi tegye meg. Ha megteszi és szimpatikus, úgyis segítem, hogy oldjam a zavarát, nem fogom kiröhögni.
2015. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az a srác, aki bámul és milyen az aktuális idegállapotom és van-e barátom. Ha helyes és nincs és nem vagyok mérges, akkor talán megszólítanám. Ha nem helyes és/vagy barátom van akkor nem foglalkoznék vele. De akkor sem ha helyes és nincs senkim, de magányra vágyok. Ha már ő kezdte a szemezést meg az egész flörtölős hisztit, akkor álljon a sarkára és jöjjön oda!
2015. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többször volt már ilyen. Mindig ideges leszek, hogy ki akar rabolni.
2015. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
általában pókerarcot is vágok. nálam ez afféle védekezési mechanizmus. De többször megáll bennem az ütő ha meglátom.
2015. jún. 5. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Van párom, ha nem lenne akkor se hiszem, hogy lépnék. A félénkség nem vonzó.
2015. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem szoktam kezdeményezni, max jeleket küldeni

egyrészt mert sose tudom eldönteni, hogy a srácnak tetszem-e vagy csak megnézett vagy ha ismerem akkor többet akar vagy csak barátságos

ha tetszik és megéri kockáztatni, azért teszek lépéseket, de akkor se hívom el én őt


a másik ok, hogy a határozott srácok jönnek be, aki félénk, bizonytalan, arra egyszerűen nem tudok máshogy nézni, mint barátra, nem vonzanak

2015. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én jobban zavarban lennék. :DDD Nem mernék odamenni hozzá.
2015. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!