Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra bejövök neki? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra bejövök neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez az egész dolog még akkor kezdődött , amikor még ici-pici elsősök voltunk.Belémszeretett egy fiú , és állandóan bókolt nekem:"Olyan szép vagy mint egy virágszál!"stb.Látta , hogy nem érdeklem őt ezért amikor csak úgy bambultam , hozzám nem messze megállt , odahívta a barátait és (most kapaszkodjatok meg) elkezde mondani , hogy bevitt egy lányt a mosdóba és megtudodmitcsinálta.Közben állandóan nézegette , hogy ott vagyok-e még.Valamikor meg elkezdte mondani az egyik fiú Neki , hogy:"Te még mindig szerelmes vagy Xy-be!"És így mentek a dolgok, de egyszer csak (hála az égnek) kiábrándult belőlem.De nemrég felhozták a fiúk , hogy az egyik osztálytársam (aki tavaly ment el) szerelmes volt belém.Megkérdezte Ő , hogy igaz-e amire természetesen bólogattunk.Erre elkezdett babrálni a hajával lehajtotta a fejét és egész nap csendes volt.Aztán beszélgetni kezdett velem meg a b.nőimmel.És minden nap úgy néz rám mintha mindjárt meg akarna csókolni.


Újra szerelmes lenne belém? (Bocs,ha túl hosszúl lett:))



2016. febr. 27. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Húha, hány éves vagy ? :)

Baj az van, de ez már számomra nem újdonság, hogy nem ismeritek a "szerelem" érzés és fogalom definícióját. Beleszerettek egy darab deszkába is. Messze van az a fiú még attól, hogy szeressen téged...

2016. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,úgy tűnik , mintha egy öt éves ovis írta volna , de már tinik vagyunk.Különben ő két évvel idősebb nálunk szóval...De köszi válaszod!;)
2016. febr. 27. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az se jelent semmit, hogy "már tinik" vagytok, van aki 30 évesen sincs kész egy kapcsolatra és a leírtak alapján elég gyerekek vagytok még :)
2016. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na azért ez nem teljesen igaz! :)(Az előző komment írónak)

Bár az is lehet hogy tetszel neki és nem szerelmes beléd vagy csak azt hiszi. De egyébként velem is ez volt a helyet csak mi ovis korunk óta ismerjük egymást, és már 3 éve járunk. Csak utálom hogy amint meglátom mindig görcsbe rándul a hasam:).

Szerintem kérdezd meg tőle. Az a legjobb.

16/L

2016. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!