Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha újra tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha újra tini lányok között mozognék, jó sok kiscsaj között, akkor megélhetném újra azt, amit még én is megélhettem tiniként, vagyis a sok flörtjelet, hogy bejövök a csajoknak?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik ez az életemből, hogy a lányok jelezzenek, hogy tetszem nekik. Sajnos tiniként sosem tudtam kihasználni, ha tetszettem egy lánynak, mert félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos, jó tanuló, jó fiú voltam. A fura, hogy mégis volt, hogy nem is akármilyen lánynak bejöttem, legalábbis szerintem elég erős jel, ha egy szép lány mosolyog és gyakran rám néz vagy, ha barátnője meglát, akkor ő is mosolyogni kezd és a nevén szólítja azt a lányt, akinek szerintem bejöttem, mintha jelzett volna neki, hogy itt vagyok. Persze lehet tévedtem, sajnos már sosem fogom megtudni az igazságot, emellett volt azért más lány is, aki adott jeleket, de én valahogy sosem tudtam elhinni, hogy tetszhetek én is akárcsak egy lánynak is, túlságosan elégedetlen voltam és vagyok mai napig a természet adta külsőmmel, főleg az orrom zavar meg az alacsonyságom.

Amúgy még ez évben is észrevettem, hogy mikor egyik haverommal buszoztunk, bejöttem két lánynak, vagyis nagyon úgy tűnt, mert haverom szólt, hogy néznek engem, hátrafordult az egyik és tényleg nézett meg aztán valamit súgdolóztak rólam, de lehet ez is csak félreértés volt és inkább csak kigúnyoltak? Nem tudom, csak hiányzik nagyon, hogy egy lánynak bejöjjek végre, minden nap arra vágyom, hogy a lányok szemezzenek velem , de ennél is jobb lenne, ha újra megtörténne, ami eddig sajnos csak egyetlen egyszer történt velem, hogy odajött egy lány és hívott magukhoz, hogy menjek oda, mert bejövök a barátnőjének. Ma meg csak ritkán jön össze pár szemezés és kész, persze az idő miatt is lehet, mert nyáron sokkal több lánnyal találkozom, több szemezés, több jel, hogy talán mégis kellek én is egy lánynak valahol a világban és ettől kicsit jobb szokott lenni a napom. Csak, mivel nem vagyok jó pasi, lehet, hogy az egész tévedés és talán nem is tetszem egy lánynak sem, ezen is szoktam filózni.


2013. jan. 4. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hiába tetted fel a kérdést.Else fogom olvasni.
2013. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj el bulizni, ha úgy érzed tetszel egy lánynak, akkor szólítsd le, kezdeményezz beszélgetést, és legalább akkor rájössz, hogy mi van.
2013. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!