Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom egyik barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom egyik barátja iránt kezdtem el gyengéd érzelmeket táplálni. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok az első akinek ilyen "problémája" adódott, viszont a jelek alapján kölcsönös a vonzalom, de mindketten tudjuk, hogy ez kicsit sem lenne etikus, ezért olyan embertől szeretnék tanácsot kérni aki volt hasonló helyzetben. Az hogy kerüljem, nem opció.

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. febr. 27. 17:55
 1/5 anonim válasza:

Hat en is most eppen ilyen helyzetben vagyok mondjuk nallam meg csak baratok vagyunk a fiuval de erzem h bejovok neki es h mennyire kedvel...:)

Nehez helyzet, habar az en volt pasim meg is erdemelne h a haverjaval lasson mert annyit "bantott" engem direkt h mar tenyleg nem erdekelne h o mit szol..

Szerintem nem kell a volt psid orra kotni h tis szeretitek egyast.

Mennyi ideje szakitottatok?

2016. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam privátot, nem akarom a fél életemet kiírni ide :D
2016. febr. 28. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene elfejtened?

VOLT pasid barátja. Az már lezárult, nyilván nyomós ok miatt. Mért ne kezdhetnèl egy újabb kapcsolatot azzal, akit szeretsz?

2016. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, megoldódott-e már. Az én sztorim ugyanez... Amikor együtt voltam a barátommal, tudtam, hogy megcsalt, mindenki tudta, szembesítettem is, de mai napig tagadja... 9 hónapig voltunk együtt, kb fél évig eléggé egyoldalú volt a kapcsolatunk, majd ezután az egyik legjobb barátja iránt kezdtem el érezni valamit. Elég volt tőle egy mosoly, hogy megkérdezte, hogy vagyok, a barátom nem volt ennyire figyelmes. Meg is történt a "baj", egyre többet beszélgettünk és egymásba szerettünk. Nem csaltam meg a barátom, lezártam a kapcsolatunk, de már aznap este össze is jöttem a haverjával. 2 hét múlva lesz az első évfordulónk :))


Nagy volt a felháborodás a haveri körben, rossz szemmel néztek ránk. Ez olyan 3 hónapig tartott durván, aztán elkezdték a mostani párom keresni, egyre többet jártak el, végül már én is találkoztam újra velük. Mondhatni minden a régi.


Nehéz volt, 2 hónapot rágódtam a dolgokon, ugyanis neki nagyobb áldozat volt, mint nekem. De ahogy 1 évvel ezelőtt, úgy most is azt érzem, bármit megadnék érte. És az érzés kölcsönös, úgyhogy nem vesztettünk SEMMIT! Igaz barátok maradtak és remélem örök szerelem lett. :)


Minden okkal történik! Regényeket tudnék írni... :D

2016. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem oldódott meg, szerintem nyugodt szívvel mondhatom azt, h egyre rosszabb (valamilyen szempontból jobb:D)

Köszi, hogy időt szakítottál a válaszodra:) örülök, hogy minden rendeződött, és h létezik ilyen. Amit te is mondtál, akár csak egy mosoly is nagyon jól esik:)

Remélem még sokáig együtt lesztek!

2016. ápr. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!