Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el, vagy legalább akkor hogyan halványítsam el az érzelmeket?

Figyelt kérdés
Van egy srác,osztálytárs. Régebben nagyon bele voltam zúgva, akkor úgy éreztem ő is, és ezért egy beszélgetés folyamán közöltem is vele,h én nem csak barátként tekintek rá,akkor lepattintott, h ő nem érez hasonlót. Azóta eltelt egy kis idő,neki is volt barátnője,nekem is barátom,de valamiért újra elkezdtem reménykedni, újra láttam jeleket,persze ezek másabbak voltak,igazibbnak tűntek, tönbbet kereste(keresi) a társaságom,mélyen a szemembe néz néha,de hiszen reménytelen ez az eset,és nem szeretném magam újra csak lejáratni,és azt sem szeretném ha újra belezúgnák nagyon de nagyon abba a rohadtul szép és számomra nagyon vonzó szempárba,mert fájdalmas lenne újra,és ismét reménytelen...Bevált trükköket tudtok mondani? Az elkerülés nem megy,naponta látom...
2014. szept. 10. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:

A korom lemaradt:

18/L

2014. szept. 10. 21:53
 2/6 anonim válasza:

Várj addig ameddig nem kapsztőle még erősebb jeleket és akkor újra kérdezd meg.

De ez csak az én véleményem.

2014. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne az ciki, hogy megint én kérdezősködnék? Talán most inkább neki kellene....és ő nem fog...ezért is szeretém elnyomni ezt az érzést
2014. szept. 16. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehh. Ismerem az érzést, én iskolát is váltottam egy ilyen eset után, mert nem voltam elég "erős" érzelmileg hogy elviseljem a látványát nap mint nap úgy hogy közbe látom hogy mással boldog, pedig tudtam hogy jobban tudnám szeretni.. Szóval nem tudom, próbálj óvatos lenni.:o
2014. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

21:54

Köszii,megpróbálok,de tudhatod, nem igazán megy,főleg amikor eldönti az ember,hogy kerülni fogja, és aztán odajön beszélgetni,vagy csak felkeres,hogy hogy vagyok...

2014. szept. 16. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:

hát sajnos ismerem az érzést...borzasztó,bár én nem osztálytárssal éltem /élem ezt meg...

Ez pont az a helyzet,mikor vagy az van,hogy ismét te nyitsz-ami csalódással is végződhet,de megpróbáltad,és a büszkeséged sérül... vagy pedig vársz....várni viszont fájdalmas ,reménykedve várni még fájdalmasabb...

Én most egy ilyen helyzetben vagyok,reménykedve várok a csodára.... És azt tudom,ha ezen nem változtatok,akkor bele is "rokkanhatok", tehát a megoldás a változtatás, sajnos ahhoz döntést kell hozni ... Vagy ismét megteszel felé egy lépést,egy utolsó próbálkozást,vagy végleg azon leszel,hogy túllépj rajta.Elfelejteni sajnos nem fogod tudni, ..senkit nem lehet elfelejteni,az emlékek ,vagy legalábbis az érzelmek emlékei mindig is ott lesznek...

Nem egy könnyű helyzet,hogy osztálytársad az illető, de minden akarat kérdése. A magad érdekében elhatározod,hogy nem tekintesz már rá úgy,és nyitott leszel mások felé. A barátkozás még rosszabb helyzetet is szülhet,azt is jobb hanyagolni.

2014. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!