Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetszik ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszik ha egy fiú borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
Olyan aki nagyon sokat jár rövidnadrágban és izmos lába van.
2016. febr. 27. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy fiu a lábát borotválja akkor a pinájá is valószínüleg
2016. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most ezt komolyan?!

nem perszehogy nem

2016. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2016. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, ha nagyon eros a szor,akkor csak kordaban tartani , hosszat, de semmi kep sem telyesen megnyirni
2016. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérlek, akkor menstruálj is már helyettem.☺
2016. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem, nem és NEEEEM!

Gusztustalan!

2016. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sahara :) ***** válasza:

Semmiképp sem tetszene.Egy fiúnak legyen olyan a lába,amilyen.Nem kell neki itt borotválnia vagy gyantáztatnia.

Csak egy esetben érteném meg:Akkor,ha úszó vagy vízilabdázik,mert ott ugye számít hogy sima-e a láb vagy sem.

2016. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

(((Hát kívánom én ezeknek a fentebbi válaszolóknak azt a 20. század folyamán kizárólagosan beszerezhető egyfajta hótprimitív, húgy- és sörszagú, az ördögnél egy fokkal szebb "férfitípust", akkor elgondolkoznának rajta, hogy mégse olyan nagy probléma, hogy legalább ebből a szempontból ők már nem abban a világban születtek. De ezzel a fajta hozzáállással még mindig ott tartanánk! Úgy 5 éve ugyanez ment a skinny nadrággal kapcsolatban, ahhoz képest most minden taknyos abban jár, nem is tartják már embernek, aki nem. 25 éve meg még nem vehetett fel egy fiú egy pólót, vagy egy kapucnis pulcsit se, mert akkor még az volt a bzis meg a tiszteletlen. Mi ez pizsama? Hazaküldték, hogy vegyen fel egy tisztességes inget, mert másképp elfogadhatatlan. Baromira elég már, hogy mindig az ilyen emberek a gátjai a világnak! Nem tudom, tényleg, csatoljak-e képeket ilyen "papákról", és nehogy azt higgye valaki, hogy mert megöregedett, fenéket, ugyanolyan "jól" néztek azok ki húszévesen is, én még emlékszem. Na azok aztán nem voltak se szőrtelenítve, se egyebek, na tessék, lehetne akkor válogatni!)))


Amúgy, ha körbenézel, kérdező, eléggé alap ez ma már, és amikor már nem százak, hanem százezrek csinálják, akkor belekötni se lehet, és egy idő után nem is téma már... És igen, vannak, akiknek egyértelműen jobban tetszik egy kidolgozott férfiláb, mint egy kiszőrösödött kapanyél.

2016. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sahara :) ***** válasza:

#8:Attól,hogy vkinek szőrős a lába,nem kell mindjárt elkönyvelni húgy-és sörszagúnak meg más egyébnek.Egy férfinak szerintem jobban áll a szőrös láb,mint egy pihe puha babapopsi tapintású láb.De,ha a mondjuk már-már túl szőrős(amolyan jeti érzést keltő),akkor nincs gond ha "karbantartja".

Tételezzük fel:Ha egy szőrtelen lábú férfi közelítene hozzám,akkor nem hajtanám el azért,mert olyan a lába.

A kérdés arról szólt,hogy tetszene-e nekünk.Nem arról,hogy mindenképpen elleneznénk-e a dolgot,ha egy fiú borotválná a lábát.Mi csak leírtuk erről a véleményünket ;)


(És,ha vkinek már szőrős a lába,akkor nem lesz mindjárt kapanyélszerű is.Egy szőrős vádlin is ugyanúgy látszik a kidolgozottság,mint egy borotválton[azért bundát még egy fiún sem láttam,ami képes lenne eltakarni].)


De kérdező:Ha le szeretnéd borotválni a lábadat,akkor ne a mi véleményünk állítson meg.(Először szerintem fel sem tűnne,hogy nincs szőr a a fiú lábán.)És,ha azt látod a környezetben lévőktől,hogy nem tetszik/vagy negatív visszajelzéseket adnak,akkor hipp-hopp vissza fog nőni a szőr ;)

2016. febr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!