Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van köztetek aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek aki nem borotválja magát?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, aki nem borotválja magát(vagy csak bizonyos részeke)?


És olyan, akit izgat, ha a fiú nem teszi ezt egyáltalán? Úgy értem én nem szoktam sehol, soha és nagyon szeretem így magam. :) De a legtöbb lány akivel beszéltem erről nem kedvelte az ötletet. Oh, és persze nekem fordítva is tetszik, ha a lány is ,,természetesen" néz ki.


Ti mit gondoltok erről? :) 18/f


2015. jún. 22. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a bundás puncit, bár én attól még nyírom magam. Nekem kényelmesebb ha rövid a frizura. :)
2015. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
én nem borotválom, maximum csak megigazítom, lenyírom :) és a barátom szereti h ilyen természetes :$ és én is ezt várom el tőle :)
2015. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint férfi mondom, szeretem a szőrös puncit. Az a legjobb, de csak megfelelő higiénia mellett.
2015. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En sem szoktam 😉 16/L
2015. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én el nem tudnám képzelni, hogy ne borotváljam magam :)


23/L

2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!