Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen az ideális lány?

Figyelt kérdés
Magas, alacsony, kis mell nagy fenék stb.
2016. febr. 27. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinézetre a vékony lányokat szeretem. Feszes mell, fenék. Magasságra meg átlagos-magas ami bejön.
2016. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit irtal a magast leszamitva +vastag comb lehetoleg barna haj vagy voros esetleg egy kis felesleg hogy noiseb legyen
2016. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mint andyka :$
2016. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alacsony, nagyon vékony és ebből jön, hogy kis fenék, kis mell, vékony comb :)
2016. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magasságra 165 felett de 175 alatt, mellből közepesen nagy, fenékből szintén. Na és persze legyen szép arca, lágy vonásai :)
2016. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges súlyú, nálam alacsonyabb (én 180 centi vagyok), nem túl nagy mell, szép fenék, ésss legyen igényes.
2016. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a közepesen magas (160-170cm) lányokat csípem, imádom a vastag combokat, de ne hájas comb legyen, inkább Sportos, szeretem a Sportos feneket amin van mit meg fogni, szeretem ha puha feneke van. Ne legyen duci, legyen szép alakja, és B vagy C mellmérete. Legyen szimpatikus arca, nem kell ez a szexi sminkelt arc, csak legyen szimpatikus mosolygós. Ne legyen olyan aki megalázkodik másik előtt, legyen tartása. Az egy plusz pont lenne nálam ha imádná a technológiát és szeretne ő is szerelni mert én is ilyen vagyok, de ezt tudnám nélkülözni. Lehessen vele jókat beszélgetni meg ha eggyütt vagyunk jól érezzük magunkat, viszont ne lógjon folyton a nyakamon mert elég kiábrándító az ha hazaérsz és már egy regényt írt neked Facebookon és folyamatosan vele kell lenned.
2016. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!