Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhatok a barátomnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatok a barátomnál?

Figyelt kérdés
A szüleim végre szilveszterkor beleegyeztek, hogy ott aludjak a barátomnál (4 hónapja voltunk együtt), de látszott rajtuk, hogy nem örülnek neki, és csak azért engedik meg, hogy ne kelljen az éjszaka közepén hazahozniuk a buli után. Nem értem mi bajuk. A szülinapomkor se aludhattam ott, pedig hétvégére esett. Jól tanulok, nem iszom, nem dohányzom és jó a kapcsolatom a szüleimmel és a barátomat is szeretem, plusz 18 éves vagyok. Miért nem engedik? Hogyan vegyem rá őket, hogy néha a barátomnál alhassak?

2016. febr. 28. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem féltenek hogy gyereked lesz. Bezsélj velük h felnőttél már és tudsz magadra vigyázni és köszönd meg hogy féltenek.ismerek olyan 15 éveseket akik részegen szoktak egyedül hazamenni... hálás lehetsz a szüleidnek de azert mondd meg nekik :)
2016. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem korainak érzik még ezt az ott alvást ( hiszen tudjuk ez mit jelent) nem a korod miatt, hanem hogy még "csak" 4 hónapja vagytok együtt. Bár nem tudom hogy van e nemi életed és ha igen szüleid tudják-e. De nekem is ez volt. Nem erőltettem. Beletorodnek. Ha a terhesség miatt aggódnak esetleg beszélj anyukáddal hogy nem kell aggódni esetleg fogamzásgátlót feliratni. Nem tudom, mindenesetre nyugtasd meg őket hogy jó felelősségteljes gyereket neveltek es megbizhatnak benned
2016. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!