Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szexeljen először egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szexeljen először egy 17 éves lány es egy 22 éves pasi?

Figyelt kérdés
A lany sw szűz , nyílvan a srác se. Még az elott fekudjenek le hogy össze jottek, vagy csak az utan es kb mennyi idovel.
2016. febr. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor mindketten akarják? Mondjuk, ha kapcsolatot akartok mindketten, akkor szerintem jobb, ha már együtt vagytok... Ha vártok, akkor meg nehogy az számítson már "mi az elvárt". Ha mindketten akarjátok... Ennyi
2016. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azert fura, egy jóesetben hamarosan végző egyetemista, meg egy jóesetben 11-edikes.. egészségetekre
2016. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha már így az engedélyem kell hozzá, akkor soha....

Persze, nyugodtan dugassa meg magát a lány már kapcsolat előtt, nem is ér többet...

2016. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a korkülönbséggel. Akkor feküdjetek le, ha úgy érzitek, de főleg a lányon múlik, a férfi semmikép se tolakodjon, és akkor is legyen óvatos ha a lány már nem szűz, de irányítson ő, mert valószínűleg tapasztaltabb. Hajrá
2016. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha mindketten akarjátok, de azért ne a kapcsolat kezdetétől számított 1-2 héten belül. Nem azért mert a társadalom ezt várja el vagy hasonlók, hanem hogy ne csinálj magadból hülyét :)
2016. febr. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!