Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet osztálytársal járni, irjatok sajat torténetet ha van?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb, ahogy iskolatárssal sem jövünk össze.


Iskolás korban sokszor nem alakul ki igazi erős érzelem a másik személy iránt. Persze van kivétel, de nagyon kevés. Mellesleg az osztályban a "kedves" osztálytársak nagyon zavaróak tudnak lenni. Ha széttmentek (sajnos nagy a valószínűsége) akkor csak ti lesztek a téma, és emellett egymás fejét fogjátok majd bámulni.


Amennyiben végzősök vagytok, akkor meg lehet próbálni.

2016. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, egy csomóan jártak saját osztályból, ha szakítottak akkor meg mi volt? Semmi.
2016. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En nem teljesen értem egyet az elsővel szerintem ha olyan a helyzet hogy komolynak tűnik akkor nem erdemes csak azért letenni róla mert osztálytársak vagytok akkor igen is erdemes megpróbálni. Egyszeruen az osztalyba meg kell tanulni jol kezelni a helyzetet gondolok itt arra hogy mind a 2-en mentek a saját baráti társaságotokba nem jatszatok az eszetek azzal hogy ti most mekkora nagy par vagytok hanem ezt az iskola falain kivulre hagyjatok akkor ez tud nagyon jól működni! Nekem volt osztalytarsam aki igy csinalta egyáltalán nem voltak tema az osztalyba es miután szakítottak megfelelően kezeltek a helyzetet es barátok maradtak. Szóval ez ne tartson vissza ha mind a ketten ossze akartok esetleg jönni. Az ekezetekert bocs.
2016. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb de jobb annál hogy szereted de nem jártok
2016. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve járunk, idén végzünk, nem bántam meg. 18l
2016. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek a hármassal!

Én jártam már osztálytársammal is, most pedig egyik iskolatársammal járok.

Megfelelően kell kezelni ezt a kapcsolatot is, mint minden más kapcsolatot is.

Egyébként meg, ha pletykálhatnájuk van, akkor úgy is találnak valamilyen ürügyet, nem kell ahhoz egy osztályban lévő kapcsolat.

Amikor szakítottunk osztálytársammal, akkor is egy kicsit beszéltek róla, de semmi komoly nem volt. Minden csoda 3 napig tart csak. Megfelelően kezeltük, így ők is.

Ha meg nincs jobb dolguk, olyan unalmas az életük, hát nyugodtan beszéljenek. ;) :D

Az a lényeg, hogy te boldog legyél, ha bele vágsz egy ilyen kapcsolatba. :)

2016. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat ha van aki tud még hasonlot akkor irjatok légyszi !!!!!
2016. febr. 13. 20:35
 8/10 anonim válasza:
szerintem ez nagyon emberfügő.Ha az akivel össze szeretnél jönni barátságos és úgy látod hogy a kapcsolat vége után barátok tudnátok maradni akkor szerintem nincs vele probléma. Az osztálytársakra én nem fordítanék különösebb figyelmet mert mindig is lesz akinek ez nem tetszik.Rájuk nem érdemes odafigyelni. Én ötödikben összejöttem egy sráccal akivel mi év elején nagyon utáltuk egymás (tudjátok minden osztályban van egy rossz gyerek aki mindig mindenkit szapul. Na én a mi osztályunkban ezzel az emberrel jöttem össze). Miután szakítottunk egy hétre vagy csak pár napra rá jött a nyári szünet. Úgy volt hogy barátok maradunk de amint elkezdődött a következő tanév az egyik barátjával együtt teljesen kiutált engem. Most (2 évre rá) eljutottunk odáig hogy tudunk beszélgetni ha arról van szó és nem szivatja egyikünk a másikat, de mondom nálunk ő volt a rosszgyerek szóval nála kb erre a reakcióra lehetett számítani. Szóval én ha úgy vesszük elrontottam ezt a dolgot de a te "kiszemelted" lehet hogy más személyiség és akkor lefolyhat békésen is ez a dolog
2016. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem mondom, hogy rossz ötlet, de előfordulhat, hogy nem lesz jó vége a dolognak és akkor kerülgethetitek egymást és kellemetlen lesz mindkettőtök számára. Én kilencedikben megismertem egy lányt akivel nagyon jó barátok lettünk. (Osztálytársak voltunk.) Tök jól el tudtunk beszélgetni, hülyéskedni stb. Sokszor találkoztunk, sétáltunk. Aztán egyszer ez a barátság átalakult valami erősebb vonzalommá. Fél évig együtt voltunk, aztán szakítottam vele, mert már nem éreztem olyan jónak a kapcsolatunkat. Azthiszem nem kell mondanom, nagyon megharagudott rám. Nem is beszéltünk. Sajnáltam is mert tényleg nagyon jó barátságot ápoltunk és egyszerre csak így vége lett hirtelen.

De szerencsére egy idő után újra beszélni kezdtünk egymással. Nem olyan mint azelőtt, de legalább már nincs harag. 18/F

2016. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az egyik osztálytársammal járok.Viszont szerintem nem rossz ötlet,bár eleinte az összes osztálytársad titeket fog nézni. Én utálok a figyelem középpontjában lenni de ez az elején elkerülhetetlen.Mindig mindenről tudni akarnak,ami nem csak engem de a barátomat is idegesíti.
2016. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!