Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-14 éves lányok, mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lányok, mi a véleményetek rólam? (14/F)

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, 184 cm és 95 kg. Kicsit kövér vagyok de nem nézek ki túl kövérnek. Nem olyan vagyok mint a többi fiú, más a személyiségem. Nem vagyok beképzelt, nem ártanék senkinek sem. Nagyon tudok szeretni. Kedves vagyok, segítek bárkinek, ha kell. Szeretem a rap zenét, abból inkább a külföldit. Szeretek focizni. Vannak barátaim, de szoktam egyedül is lenni. Hátrányok: nagyon félénk vagyok, és van hogy hülyeségeket beszélek. Ennyi.

2016. febr. 29. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves Enny tanuld meg leirni a neved 😃 AXAXAXAXAXAXAXAX
2016. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2016. febr. 29. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanilyen vagyok.

14 l.

7.-es depresszió miatt buktam,de már sokkal jobban vagyok.

Félénk vagyok és szeretem az elektronikus zenét meg a bee gees-t

2016. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azér a 95 kiló elég sok, ehhez a testmagassághoz ha nem eddzel akkor olyan 65 kiló a normál nekem eddzéssel van 74 kilóm (8% testzsír ;) ). SAJNOS hiába a szép belső ha nincs jó külső, az a helyzet hogy nagyon sokat számít a kinézeted, a lányoknak sem mindegy hogy hogyan nézel ki, de ez érthető, gondolom te sem akarsz csúnya lányt barátnőnek...
2016. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

65 kiló? Akkor már csontváz lennék XD

85 kilóval se lennék már kövér szerintem.

2016. febr. 29. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
184 centihez ez a normál testsúly olyan 15-16% testzsírral a ha a tömeg felette van a testzsír meg 10 alatt akkor vagy izmos testalkatú, ha a tömeg alatta van akkor sovány, a sovány olyan 55 kgnál kezdődik. Gondolom nem vagy valami nagy sportoló ezért a testzsír %od olyan 20-25 re tippelem ami Emellett a súly mellett 80 kgig soknak számít nagyon. Nem piszkálódásként írom ezeket még Mielőtt megsértődnél.
2016. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem a tömeg számít egy bizonyos határ után. Én kb. 86 kg vagyok, tavaly 82 kg voltam, de azóta kondizok már, és mások szerint sokat erősödtem. Attól függetlenül még egyáltalán nem vagyok vékony, de jobb, mint tavaly.
2016. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!