Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezek alapján mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezek alapján mi a véleményetek rólam? 17/F

Figyelt kérdés

Külső:175 cm magas,átlagos/picit izmosabb testalkat,fekete haj,barna szem,szemüveg.

Belső:"Okosnak" mondható vagyok.(Fogjuk rá.)

Úgy állok egyes emberekhez,ahogy ők hozzám,de általában kedves,megbízható vagyok.Van valamiféle humorom is,amire nem mindenki vevő.(Gyakran jön rám az 5 perc.)

Eléggé önbizalom hiányos vagyok,néha elég bunkó tudok lenni,gyakran kritizálok másokat.

Hobbijaim közé tartozik a sportolás,zenehallgatás(rockot preferálom),xboxozás,sorozat/filmnézés.



2015. nov. 22. 19:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mivel az "átlagos" ember általában mindig jónak hiszi magát akkor is ha nem egoista egy kicsit sem, ezért nehéz csak úgy véleményt mondani de ha a leírást olvasom akkor először az jut eszembe hogy tök normális .Magassagod szerintem jó, a leírás alapján testalkatod jó, mert általában a csajok jobban szeretik azokat akik "izmosabbak". Az hogy gyakran jön rád az 5 perc sztem az normális, mert kB ilyen korban "normális" (kb). Szerintem változtatni nem kell semmit, mert mai fiatal vagy aki kB még beletarozik abba a társadalmi rétegbe amelyikben a fiatalok többsége nm züllött. Szerintem így jó vagy.
2015. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pacsi én is ilyen vagyok kivéve a szemüveget
2015. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendesnek tűnsz:) Bár a pc jobb:'D 18l
2015. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ellennék én a PC-vel is,csak egérrel béna vagyok...:/
2015. nov. 22. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Tavaly kezdtem el kontaktlencsét használni mert nekem szörnyen áll a szemüveg, a kinézetemen sokat segít, kényelmesebb (pl. tesi előtt nem kell levenni), és ha elesel vele, akkor nem fog leesni rólad és összetörni. Ha a kinézeteden akarsz javítani vagy neked is rosszul áll akkor ajánlom hogy próbáld ki az eleinte lévő nehézségek ellenére. 17/f
2016. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mitha fiúba lennék lol
2016. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Teljesen átlagosnak tűnsz. Ezek alapján nem találtam benned hibát. Talán csak annyi, hogy ha tényleg kíváncsi vagy a rendes véleményekre, akkor lehet, hogy egy képet is hozzá kellett volna csatolni, mivel élőben is azt látjuk először, de ennyiből azt mondom, hogy minden oké ;).
2016. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Jézusom, a fiú énem vagy kb mindenben amit írtál a belsődről:D Küldesz képet?az alapjan tenyleg elmondom a velemenyem (Akkor én is küldök:))
2016. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hova valósi vagy?Csak hogy elkerüljem az ismerősöket.
2016. jan. 27. 20:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedvesnek tunsz....
2016. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!