Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben lehet ez így egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben lehet ez így egy kapcsolatban? Nálatok is így van lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos nem tudom miért, lehet hogy a barátom pasiból van, pasi aggyal aztán azért nem értem. 8 hónapja vagyunk együtt szeretjük egymást nagyon, de sokszor tapasztalom azt hogy bármit mesélek neki(és most nem olyanokra gondolok h jaj vettem egy csini rózsaszín felsőt a bershkában v egyéb csajos untatni valóval). hanem ha a baráti társaságomból, napommal kapcsolatosan, otthoni dolgokról sosem érdekli, kb mintha leszarná amiket mesélek és a történeteimre mindig pár szóval válaszol, és csak annyit amennyi a legszükségesebb.. így aztán igazán tanácsot sem szoktam tőle kérni meg nem is remélhetek, mert benne egyszerűen nem találok megértésre. ( és am nem azért válaszol pár szóval mert olyan típus lennék aki fossa a szót és felvan pörögve). Párszor próbáltam neki mondani h a dolgok a kölcsönösségeről szólnak annyit mondott h megértette de mintha a falnak beszélnék, és nem is értem mert én sokadik barátnője vagyok..sokszor ez rosszul esik és rengeteg dolog van amit elsem mesélek neki mert tudom h úgysem érdekelné és csak nekem lenne égő, gyakran már anyukámmal beszélem meg az olyan dolgokat amiket neki mondanék komolyan.. amiket a barátom mesél mindig sokat mondok rá vagy írok, érdeklődöm a téma iránt beszélek vele arról, de fordítva nem kapom meg.. ha mesél ő is vmit szarjam le én is vagy mi legyen? És őszintén azt hittem h velem van ez, de egy bnőm mesélte h ő is gyakran tapasztalja h mesél vmit a barátjának és mintha leszarná.. most ez ilyen pasi dolog? De nem is értem h működhet úgy egy kapcsolat ha a másik fél nem érdeklődik annyira? Oké h pasi meg minden sokszor próbálom ezt figyelem előtt tartani és olyan dolgokról beszélni ami esetleg érdekelheti de akkor is.. egyszerűen szeretem és nem akarom emiatt elhagyni , mert összetörnék ugyanakkor nem találom meg benne azt a megértő társat akit foglalkoztatják a gondjaim és dolgaim

mi a megoldás erre, nálatok mi a helyzet?

18L barátom 19F


2016. márc. 2. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen nagyon alltalanosithato ez a szitu > a te dolgaid az nem az O dolga > de ha neki van akkor neked legyen mit mondani > nagyon egyoldalu > es jellemzo >
2016. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy a pasik mind ilyenek lennének. Valószínűleg untatod. Ez pedig sok mindennek lehet a következménye. Nem feltétlenül veled van a baj, de lehet, hogy nem is vele. Talán csak annyi, hogy nem illetek össze, nincs igazán közös téma, közös valóság, számára talán nincs értéke a mondanivalódnak. Szerintem csak a kielégítő szexuális életetek miatt vagytok együtt, mert úgy tűnik hogy abszolút nem vagytok más értelemben társak.
2016. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az, amit mesélsz, csak fele olyan unalmas, mint a kérdésed kifejtése, akkor teljesen meg tudom érteni a párodat.
2016. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, eléggé visszataszító, ahogy általánosítasz. Ez is sokat elárul a sztoriaid szellemi mélységéről.
2016. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha komoly bajom van akkor mindig meghallgat és érdeklődik. És mikor látom hogy nagyon elvan magának akkor faggatom a napjáról. És ha még mindig nem beszék akkor elkezdem szivatni és mikor látom hogy nevet akkor ismét faggatom...

Egyébként nemtől függetlenül lehet bárkinek bambulós kedve. Mikor nem gondol semmire és csak úgy elvan...ez nem azt jelenti hogy nem szeretne

16/l

2016. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

arra tippelek a leírtakból,hogy mivel már a sokadik barátnője vagy, nem vesz annyira komolyan.vagy lehet nem tervez hosszú távra, ezért nem érdekli.passz.

az én barátom meghallgat és tanácsot is ad,hogyha kell. ha kell együttérez velem, ha úgy van velem nevet /sír.

jó, tudom hogy van olyan téma ami nem köti le, azt inkább nem erőltetem. pl ha veszek egy új sminkcuccot vagy ruhát, nem érti miért lelkendezek annyira, miért volt jó vétel. az ilyeneket inkább a barátnőkkel beszélem meg.

de fontosabb témákban én el is várom,hogy meghallgasson. én is azt teszem,hogyha neki van mondandója.

ja és fordítva is igaz. hogyha lelkendezik valami miatt, ami amúgy engem alapjában hidegen hagy(fiús téma) akkor is igyekszem a magam módján örülni vele. de nem szokott fáraszani fiús témákkal .


szóval alapjában véve szerintem baj,hogy ennyire nem vagytok összehangolva kommunikáció terén. mert fontos alapja egy kapcsolatnak. de hogyha ő ebben nem partner, kb fejed tetejére is állhatsz, nem változik.

annyit tehetsz, hogy amikor mondasz neki valamit és nem reagál rá semmit, akkor elmondod,hogy neked ez rosszul esik és ha tud változtasson ezen. ha szerencséd van elgondolkozik rajta..

2016. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
"Hozzáteszem, eléggé visszataszító, ahogy általánosítasz. Ez is sokat elárul a sztoriaid szellemi mélységéről." Az a visszataszító, hogy ostoba gyerek lehetsz. :D Nem általánosított, minden erre vonatkozót kérdésként tett fel. Kérdezőnek: bár én kicsit idősebb vagyok (23), de a fél karomat odaadnám egy ilyen csajért. Manapság nem divat (igen, ez általánosítás, de akinek nem tiszta, leírom, hogy van kivétel) a KÖLCSÖNÖSSÉG, ahogy mondtad, aminek mindenben meg kell nyilvánulnia. Én is szófosó vagyok, imádok beszélgetni a legjelentéktelenebb dolgokról is, ha van barátnőm, ugyanezt ELVÁROM tőle, nemhogy flegmán odaböfögök egy annyit, hogy értem... nagyon gondold át, ha te tényleg olyan vagy, mint amilyennek írtad, akkor egyáltalán nem hozzád való, hosszútávon nem fog működni. És nem, nem minden pasi ilyen. :)
2016. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: nem általánosítás ez a folyamatos "pasiból van" duma? Ez nem kérdés volt, hanem többször is arra utal, hogy valahol természetes, ha nem érdeklődik egy férfi a másik problémái iránt.

Ostoba gyerek vagyok? 29 éves házas férfi vagyok, aki minden nap beszél a feleségével a családról és barátokról, meghallgatja a feleségét, és kikéri magának az ilyen megjegyzéseket.

2016. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyrészt a lehet szóval arra utal, hogy nem tudja, hogy a pasiknál így működik-e, utána írta, hogy nem is érti, ezért szerintem nem, nem általánosítás. Másrészt nem akartalak inzultálni vele, de ugyanúgy kikérheti ő is magának a szellemi szintjére való megjegyzésedet. :)
2016. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csinálok valamit éppen, odajönnek és csak mondják én sem figyelek egyből meg ilyen "igen...ahamm...ja" aztán befejezem amit éppen csinálok aztán beszélgetek. Részemről ez inkább kényszeresség mint nemtörődömség pl befejezem a bekezdést, elmentem a játékállást, kiveszem a vasat a tűzből és lekapcsolom a fújtatót stb. aztán figyelek. Ha tudok valamit hozzászólni akkor megteszem, ha meg nem, hallgatom tovább legalább ragad rám valami. Az a bajod, hogy ő nem kezdeményez veled beszélgetést, vagy az, hogy nem szól hozzá ahoz amiket te mondassz ? Nem mindegy ám :) 29/f csak én nem vagyok nős. (Üdv kollega ! :) )
2016. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!