Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy azt gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy azt gondolja rólam, hogy én is zsidó vagyok, és azért szeretne velem járni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, aki szerintem zsidó származású, de nem vallásos, vagy legalábbis nem nagyon reklámozza. Az ismerőseinek is bibliai keresztnevük és német vezetéknevük van. A lényeg, hogy én nem vagyok zsidó, igaz nagy az orrom, lehet, hogy azt hiszi, nem tudom. Mindenesetre nem akarom, hogy kellemetlen legyen. Neki, mert nekem nem az, csak furcsálom, hogy mi van. Még eddig nem volt zsidó pasim.

2016. márc. 2. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsidók általában tudják kik azok és kik nem. Szerintem nincs ilyen probléma nálatok. Ha nagyon foglalkoztat a kérdés akkor kérdezz rá.
2016. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Nincs azzal semmi gond ,hogy ha nem vagy zsidó ,de járni szeretnél vele.

Ne akadályozzon ez meg ebben.

És ezt vallásos zsidó fiúként írom.

2016. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a srác tényleg zsidó származású.

Ha számára olyan nagyon fontos lenne, hogy zsidó legyen a lány is, akkor arra rákérdezne - ha szégyenlősebb, akkor lehet, hogy nem direktben, hanem próbálna utalni rá, vagy abba az irányba terelni a beszélgetést, amiből ez kiderül; a lényeg, hogy ha fontos szempont lenne, akkor igyekezne lecsekkolni a dolgot. Ha nem teszi, akkor nem lényeges a számára, hogy zsidó vagy-e vagy sem.

Nem kell mindent túlkombinálni.

2016. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!