Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak nincs ideje/töketlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak nincs ideje/töketlen/vagy le akar rázni?

Figyelt kérdés
Egy fiúval tetszettünk egymásnak találkoztunk is és mondta, hogy xy kor is találkozzunk. Ebből az lett hogy lemondta mert nem volt ideje. Aztán egy korábban megbeszéltet is lemondott emiatt. Mondjuk ez valószínű ezzel nem is vitatkozom. De már jó pár napja nem írt. Most akkor ehhez ne fűzzek túl nagy reményeket? Csak mert barátnőmnek is mondta hogy tetszek neki. Csak most nemtudom mi van. Írni most nem akarok mert legtöbbször én írtam neki és azért ő is eröltesse meg magát egy kicsit. Szerintetek?

2016. márc. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Megijedt, inkább töketlennek mondanám.
2016. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy tenyleg nem er ra mondjuk attol meg irhatna
2016. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki holnap, ha nem javasol időpontot, akkor nekem írj:D
2016. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csajszi! Szerintem se keresd most, amíg ő nem teszi! Ha pedig sose ír majd neked ezután, akkor simán lépj tovább! Az úgy nem működik, ha csak egy valaki akar tenni a dolgok előremozdulásáért! ;) +ha valóban annyi volt a probléma, h nem ért rá, akkor Úgyis fog keresni :)
2016. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!