Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért írta? Jót jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért írta? Jót jelent?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel levelezek.Látásból ismerem,szoktunk köszönni.Már nem tudtam mit írni és megkérdeztem,hogy mit eszik vacsorára.Azt mondta,valami finomat.Én meg kérdeztem tovább,hogy de mi az.Aztán azt írta,hogy "téged :)"

Ez azt jelenti,hogy akar,vagy mi?



2016. márc. 2. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos.

Írd vissza hogy "Én meg a puncidat eszem meg. :P".

Majd szólj mit reagált. :D

2016. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akar az túlzás szerintem de, hogy kedvel téged annyi szent.
2016. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sahara :) ***** válasza:

Lehetséges,hogy flörtölni próbál ;)

Vidd tovább a témát és majd kisül vmi :)

2016. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elsőnek adsz a véleményére, örökre eláshatod magad a csajnál :"D
2016. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy nagy gyokerseg ilyenkor megkerdezni hogy mit eszik es igy zarta le a temat.
2016. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem kellett volna megkérdezni, amikor tőlem ilyet kérdet ez srác, nagyon gyökérnek látom.. Hasonló, mint mikor 10 percenként megkérdezi valaki, hogy "mit csinálsz."

Másrészt, nem feltétlenül jelenti azt, hogy akar. Szerintem is más vagy nem tudott mást írni, vagy ezzel próbált témát váltani, vaaaagy picit tökösebbé tenni téged hogy ne ilyen béna kérdéseket tegyél feeeel😆 (minden rossz szándék nélkül, épìtő jelleggel mondom ezt)

Meg ne csak köszönj neki ha találkoztok.. Nekem is volt egy srác aki kb hozzám se szólt élőben de am meg be se állt a szája fb-n. Ott is hagytam.

Állj a sarkadra! :)

2016. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!