Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írta ezt egy fiú, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta ezt egy fiú, aki csak a haverom? Ez normális?

Figyelt kérdés

Nekem van barátom pár hónapja, de mostanság problémák vannak, mert elhanyagol a barátom.

Ezt elmeséltem ennek a haveromnak, aki, szórol szóra, ezt mondta : "amugy nem ertem azt a gyereket. Sose ertettem. Idiota. Ne haragudj hogy ezt mondom de ha a csajom lennel, minden nap ajultra d.ugnalak. Meg tudod hogy akarmikor ujra"

Elkezdtem terelni a témát, de ezen nagyon fennakadtam. Egyszer még régebben kicsit ősszeakadtunk, de nem történt semmi. Ez most mi volt?

17L, a srác 18.


2015. máj. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összejönne veled.
2015. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig bejosz neki.
2015. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé szeret....
2015. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"meg akármikor újra"

Szóval már régen megdugott?


Ez a srác egy tapló, egy érzelmi analfabéta. Hogy mondhat ilyet egy lánynak? "minden nap ajultra d.ugnalak." Ez annyira lealacsonyító rád nézve.

2015. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak szexre kellenél neki és örülne, ha lenne erre alkalma. Ha udvarolni akarna, csak nem ennyire bunkó stílusban fejezné ki magát, ha meg igen, akkor szégyellje magát.

Lehet, hogy nem az, de ez a tipikus sohanemvoltamméglánnyal kategóriának tűnik, aki ezzel a szöveggel akar bevágódni.

2015. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%

Feldobta a labdát neked.

Ha akarod hogy néha megdugjon akkor jelezd neki.

2015. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi 6-os. Viszont azért ezt lehetett volna finomabban is mondani. Még akkor is ha haver meg stb. Azért még a barátság extrákkal című felajánlás is lehetne kulturált, és nem ilyen degradáló. Mondhatta volna azt is, hogy bármikor a kedvedre tennék, ha a pasid helyében lennék, vagy valami hasonló. Dugni a kutyák szoktak. Barátok meg ismeretlenek közt szex van/lehet, szerelmesek közt meg szeretkezés.
2015. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!