Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » [Leginkább lányoknak szól]...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Leginkább lányoknak szól] Mennyire élitek IGAZÁN az életeteket?

Figyelt kérdés
Vannak céljaitok, álmaitok? Ha igen, tesztek érte valamit? Ismeritek magatokat kellőképpen? Vagy csak beálltok a sorba és minden héten elmentek bulizni 1x, de ettől függetlenül ugyan úgy ott van bennetek az az üresség?
2016. márc. 4. 17:14
 1/8 anonim válasza:
A kérdést olvasva te biztos egy olyan fiú vagy, aki nagyon vágyik azokra a bizonyos lányokra, de nem sikerül, ezért jön a heti 1x bulizás és az üresség szöveg.
2016. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es, nem talált :) De értékelem a próbálkozást.
2016. márc. 4. 17:19
 3/8 anonim válasza:
A privátodból tudom hogy talált.
2016. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, de szerintem amit írtál nem feltétlenül jelenti hogy igazán élem az életet. Vannak céljaim és álmaim is, sokat dolgozom értük, van amiért évek óta. Elég jól ismerem magamat és ezen a téren nem állok be a sorba, nem látom értelmét annak hogy minden héten részegre igya magát az ember mert jobb szórakozási és relaxálási formát nem tud meg ez a menő. Én ezt magasról leszarom meg azt is ki mit gondol. De ettől még nem érzem úgy, hogy igazán élem az életet, mert túl sokat gondolkodom és ezért nem vagyok benne őrültségekben meg spontán dolgokban amik utólag jó emlékek lehetnének. Szóval nem járok bulizni, még akkor is igyekszem lemondani ha hívnak, mert sokszor nyűg. Mégis ott van bennem néha az üresség. Szóval nem minden fekete és fehér csak ezt akartam mondani. Remélem érthető volt. 18l
2016. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak céljaim, teszek értük, ismerem magam.

15/L

2016. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magam nevében mondom, hogy nem kell általánosítani. Attól még, hogy téged ilyen lányokkal hozott össze a sors, attól még nem mindenki ilyen. Én pont nem ilyen vagyok. Igenis vannak céljaim - mind a magánéletemben, mind a karrieremben -, és minden nap azért küzdök, hogy ezeket megvalósítsam - mind a társas kapcsolataimban, mind az egyetemen. Nem állok be a sorba, nem lételemem, hogy hetente akár többször elmenjek bulizni. Nem hiszem, hogy anélkül ne lehetne élni. Legalább is nekem megy. Sokkal jobban tudok élvezni egy olyan estét, ha átmegyek egy rég látott rokonhoz, baráthoz, vagy akár egy filmezős estét is. Nem ez a megszokott, de nem is baj, nem akarok egy lenni a sokból. 20L
2016. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4-es, szerintem ez azért van, mert úgy gondolsz az életedre, hogy neked ez így jó. Aztán persze szembesülsz a hiányokkal :) Nem szabad megelégedni a dolgokkal. Mindenki többet érdemel, mint ami jutott neki, ha ezt belátod, akkor mindig lesz hova fejlődni, mindig lesz valami hasznos dolog, amit csinálhatsz. Viszont onnantól kezdve meg nem fog számítani, hogy mit érsz el, az fog számítani, hogy kivé válsz a folyamat közben :P Olyan élményeket szerezhetnél, amikről álmodni sem mersz.
2016. márc. 4. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nekem ez így most tökéletesen jó. Csak lehet hogy később fogom sajnálni. De most jó így. Meg nem éppen erre céloztam de mindegy:D
2016. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!