Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok egy 161...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok egy 161 cm magas,51 kg-os lányról?

Figyelt kérdés

Alacsony? Vagy pont jó?

Sovány? Vagy pont jó a súlya?

Járnátok egy ilyen testalkatú lánnyal?



2016. márc. 5. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond semmivel, nagyon cuki lehetsz 🌝
2016. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem testalkat, szimplán adatok. Ebből kifolyólag ezekkel az adatokkal lehetsz középszerű, de egy bombázó alkat is. Ebből sajnos nem tudunk neked mondani semmi konkrétat, csak elképzelni tudjuk, hogy vajon milyen lehetsz, és arról mondani véleményt.
2016. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ebből a két adatból még semmit sem lehet megtudni a lányról. Semmi olyasmit, ami számítana.


Legfeljebb a kérdésből lehet arra következtetni, hogy a lány elég butácska, ha ilyesmivel foglalkozik.

2016. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kép nélkül ezek csak szimpla számok, semmi több. Nem ismerlek, nem tudok rólad semmit, így eldönteni sem tudom, hogy jó vagy-e vagy sem.
2016. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a testalkatoddal.
2016. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyilván azért nem írtam több információt, mert azt szerettem volna, ha ezek alapján véleményeztek.

Kedves hármas! Te pedig minimum rájöhettél volna arra, hogy sokkal inkább közvéleménykutatás, mintsem "meghalok, ha valakinek nem tetszem" szerű a kérdés.

És nem azt kérdeztem, hogy jó vagyok e vagy nem.

Ez egy egyszerű kérdés volt. Nem tudom mért kellett túlbonyolítani.

Ment a zöld kéz, akinek járt. :)

Jöhetnek még válaszok.

2016. márc. 5. 17:25
 7/12 Wolf0101 ***** válasza:
Szerintem jó csak tudni kene hogy hany eves vagy mert akkor sokkal tobbet tudnek mondani.
2016. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy 161cm és 51kg. Nem jönnek be az alacsony lányok, szóval itt megakad a dolog
2016. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

15 éves vagyok

2016. márc. 6. 10:07
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Dugnálak. :)
2016. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!