Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztem magam furcsán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreztem magam furcsán amikor a szemébe néztem?

Figyelt kérdés

Év elején jött egy fiu az osztályba tök jol összehaverkodtunk, van egy csomó közös témánk. Barátnőm is jóba van vele, jó haver. Múltkor azt kérdezgette hogy szerintem milyen színű szeme van, mert elég különleges, és hát valljuk be nagyon szép szeme van, de ezt nem mondanám neki nehogy homárnak gondoljon.Nah de lényeg, hogy a szemébe néztem és ő is az enyémbe, és így néztük egymást kb. fél percig, mer kb. megmerevedtem és úgy éreztem hogy elpirulok, meg erösen dobogott a szivem. de ez most miről volt?? Én tuti nem vagyok homi, nagyon szeretem a csajomat. Össze vagyok zavarodva.

18/F


2016. márc. 7. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtad eldönteni, "mi van?". Előfordul. És nem ettől még nem vagy "más".
2016. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egy meleg kérdés
2016. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jeann? hány fok van odabent? 100%-fok,igen eléggé forró vagy
2016. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
😒
2016. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak akkor tudod eldönteni,hogy homi vagy-e ha kipróbálod a cumit.:D
2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!