Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mit akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mit akar jelenteni? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, elég szimpi, csak kicsit furán viselkedik. Ha találkozunk a folyosón, folyton bámul, néha vigyorogva, néha morcosan...vagy pedig elrohan. :D múltkor pl. áltam a büfében, és ahogy bejött, meglátott és kirohant. De komoly. Pedig annyira nem vagyok ijesztő. :P

És sok ilyen hangulatingadozása van, én pedig ezt nem igazán értem. Valami ötlet, hogy ez mi lehet?



2016. márc. 7. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg...

Tényleg nem vágod le hogy tetszel neki?!


Vagy ez vagy valami olyat hallott rólad amitől félni kezdett tőled de az első inkább...

2016. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vámpír a srác
2016. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem látta hogy a büfés finomitja a kaját... Pl a hajával meg ilyenek 😊...

16F

De igen tetszel neki es felenk én is ilyen voltam...

2016. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most már nem vagy félénk #3-as?:) Hogy sikerült elérned?:D
2016. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... Hat nem az én érdemem hanem a csajé aki ram mászott... Raadasul nekem pont ő tetszett... De szerintem próbálj meg mögé lopakodni (cserkeszd be 😃) majd beszélgess vele... Vigyázz ha megfordul es eszre vesz a vilagmasik végéig kell kovetned 😊
2016. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kösz a tanácsot!:D De lány vagyok:D
2016. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fogok mögé lopódzni, bár....:D
2016. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tetszel neki valószínűleg:) és nem igen tud mit csinálni:D

ő nem az a típus aki oda megy és lenyom egy cijja Ceca van gazdád" béna szöveget:) és szerintem ennek örülni kell, na mindegy:D a lényeg hogy te ha gondolkozol te is valamiféle kapcsolatot teremteni vele, akkor próbálj ezen az úton vissza jelezni neki:) és aztán tovább a közeledés rögös útján:)

2016. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, a vámpíros elmélet különösen tetszett. :P

Csak azt nem értem, hogy ha nekem tetszik valaki, akkor,, mágikus módon'', teljesen

,,véletlenül '' mindenhol ott vagyok, ahol az illető.:D Ezek szerint a fiúk nem így működnek?

2016. márc. 8. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!