Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mit akar jelenteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

A baratommal tavkapcsolatban elunk. Bar csak 90 km-re lakunk egymastol akkor is nehez a suli meg minden mellett talalkozni.

Most hetvegen jartam abban a varosban ahol o lakik es hivtam hogy talalkozzunk de nem vette fel a telefont. Aztan amikor hazaertem beszeltunk facebookon es azt mondta nem latta hogy kerestem, de akkor se jott volna el mert nem volt kedve hozza.

Ez kicsit rosszul esett. Es megkerdeztem miert ilyen, alig tudunk talalkozni es o meg azt se akarja ki hasznalni amikor tudunk... Akkor o meg azt mondta ilyen a tavkapcsolat meg kell szokni. Ezen kicsit ki voltam akadva es faradt is voltam hozza, de o meg csak kerdezgette hogy ezen miert kell kiakadni nincs miert. Utana raterelte arra hogy Valentin nap miatt, de nem. Egyszer mar csinalt ilyet es akkor is ugyanigy kiakadtam de neki nem mondtam semmit csak hogy "Oke". En hagyni akartam a temat, de o nem.


Masnap bocsanatot kert de akkor is rosszul esett hogy amikor 1000szer megkertem hogy hagyjuk mar mert faradt vagyok ehhez meg o is...

Ez jelent valami rosszat vagy csak egy szimpla veszekedes volt?



2016. febr. 16. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg... Ha fáradt az ember nyűgösebb és mindenen kiakad mert ingerlékenyebb a fáradságtól (ez az egy egy bizonyos védekező mehanizmusa) Szóval ez csak egy szimpla vita.

És az hogy nem akart találkozni az nem jelent semmit mert mindenkinek lehet rossz napja vagy rossz kedve. Attól még ugyan úgy szeret és úgyan úgy veled aka lenni.😉

2016. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velünk is volt ilyen. Amikor egy városban voltunk, akkor ha jól emlékszem, csak egyszer. Ő se vette fel a telefont, nem válaszolt az üzikre... Azzal magyarázta, hogy tanult és elfelejtette. Megbocsátottam.

6 napra rá szakítottunk.

2016. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!