Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire hájas hassal lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hájas hassal lehet vonzó egy lány? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy ez elég gáz, de voltam még kövérebb is és fogyózom. Mennyire gáz ilyen pocak?

18/L



2016. márc. 8. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem terhes vagy, csak nem tudsz róla...
2016. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Álló képet tegyél fel. Így nem látszik, hogy ez mennyire arányos a testedhez képest. Meg így fekve szét is folyik.

Nyilván van rajtad felesleg. De szerintem nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.

Ha valaki megszeret annak így is tetszeni fogsz. Persze nem az a cél, hogy maradj ilyen és nem foglalkozz magaddal. De inkább az egészséged miatt. Ne azért, hogy akkor hány pasinak fogsz majd tetszeni.

2016. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
46%
Hát van, aki szereti a ducibb lányokat ez tény. Én személy szerint nem örülnék, ha ilyen lenne a hasam illetve azonnal diétáznék/tennék érte. Ne haragudj érte ez az én meglàtàsom.
2016. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 acelsziv ***** válasza:
84%
aki szeret az ezzel együtt is szeretni fog
2016. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, bár én lány vagyok.
2016. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
76%
Add le mi lesz 10 év múlva! Válts életmódot ne másért magad miatt! Am így is szerethető vagy!
2016. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
71%
Én imádom az ilyen nagybelű lányokat, nekem tetszik, ha azt a piercinget kiszeded akkor akár beszélhetünk is.:D
2016. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
háát csak lötyedt vagy min én de boldog nőnapot:'D
2016. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Ez azért nagyon messze van a hájastól.

A vonzalom meg nagyon sok tényező együttese által jön létre (vagy nem), nem lehet kiragadni egyetlen dolgot.

Egyébként meg van, aki kifejezetten szereti, ha egy lányon van némi felesleg. :)

2016. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
ha állnál, és úgy csinálnád a képet, jobban látszana, hogy hogyan oszlik el. Egyébként nem néz ki vészesnek.
2016. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!