Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek tényleg csak olyan férfit lehet szexinek nevezni, akinek izmos teste van kockás hassal?

Figyelt kérdés
Nem egysíkú ez egy kicsit? Nekem egyáltalán nem csak a "bikinimodell" playboy csajok lehetnek vonzóak és szexik..

2015. máj. 3. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy is! Nekem abszolút megfelelő a vékony pasi is! Egyetlen ami nem jöhet szóba az a súlyfelesleges.
2015. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
nem. de a háj sosem lesz szexi.
2015. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Az intelligencia szexi, de ez a kérdés nem azt sugallja, hogy túl sok jutott belőle neked.
2015. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hulye.vagy ***** válasza:
Nem. Nekem igazabol tetszenek a kicsit macis pasik ha helyesek es jo a szemelyiseguk. A vekony pasik pedig velemenyem szerint nem vonzoak.
2015. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem! Sosem volt kocka hasú pasim. De legyen erős, mert az izgató. Nem kellenek kigyúrt izmok, csak természetesen legyen erős.
2015. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mélyen egyetértek az előttem szólóval. Nekem a túl sok izom is legalább annyira taszító mint a túl sok zsír. Ellenben az egészséges izomzat fontos. Egy fiú ne nézzen ki 50 kilónak vasággyal ugyanakkor ne legyen vágó súlyban sem. Azonban a szélsőségek között ezernyi átmenet található. Sőt vannak akik az előbb említett szélsőségek valamelyikét tartják vonzónak. Ez nagyon embere válogatja. Azonban tény hogy számomra speciel a kövérség taszító mert csöppet sem tartom férfiasnak úgyanígy egy vékony srác mellett sem tudnám elképzelni magam. Itt jön hogy neked pl tetszenek-e a plus size modellek? Ha igen akkor jogosan várnád el a többi embertől is a túlsúly szépnek tartását hiszen mindenki magából indul ki.
2015. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenkinél máshol kezdődik a "kövér" vagy túlsúlyos. Nehéz így belőni, amit mondtok. A képek beszédesebbek lennének.
2015. máj. 3. 17:13
 8/10 Kisboltos ***** válasza:

Egy sportos fizikumú külső, és most itt ne a kigyúrt meg hasonlókra gondolj, az minden esetben vonzó. Ezen kívül, ha

normálisan öltözködöl, minimálisan adsz magadra, tisztelettudó, figyelmes és megértő vagy kizárt dolognak tartom, hogy ne legyen sikered a lányoknál.

De ha vékony vagy, esetleg van egy kis plusz súly, akkor sem lehet ez kifogás. A külső nagyon kevés, hidd el nekem.

2015. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Én már egy jó ideje egy olyan pasiért vagyok oda (akire csak ránézek és már nedvesedem szinte), akinek az alakja egyáltalán nem jó, jóképű, de nem izmos, pocakja is van, de egyszerűen megfogott benne valami. Az egész lénye, a kisugárzása, a stílusa, ami igazán vonz engem, de a teste tényleg nem jó... mégse zavar, kicsit sem!


Nagyjából ilyen lehet az alakja:

[link]

[link]


De Ő mégis olyan vonzó, istenem! :D

2015. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kis súlyfelesleg még elmegy. Nekem egyáltalán nem jönnek be a vékony pasik.
2015. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!