Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret még? :O

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szlakai kérdése:

Szerintetek szeret még? :O

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Balázsnak hívják. Nemrég jött a mi sulinkba és amikor már belépett az ajtón már azóta tetszik. Haverok lettünk. Aztán. Egy kicsit több, jártunk két napig aztán dobott. Olyan dolgok derültek ki hogy csak azért járt velem és szakított két nap múlva hogy lekopjak róla. Na igen. Sokszor kibékültünk jártunk 1-2 napot . A legtöbb az három nap volt. Aztán szakított mert nem foglalkoztam vele. December 2. -án jöttünk össze legelőször. Azóta depressziós vagyok amióta szakított. Vágdostam is magam e miatt. Nem is egyszer. Sokszor megbeszéltem vele hogy ez nem megoldás meg hogy ne csináljam miatta. Megölelt sokszor. De márc1. újra összejöttünk. Nagyon boldog voltam, mert azt éreztem hogy újra minden jó lesz. De már megint nem foglakoztam vele. Azt mondta hogy utolsó esélyemet elszúrom végleg vége. így hát össze szedtem magam. Minden reggel a lépcsőnél várom és megölelem. Minden szünetben ölelkezünk és általában beszélünk is. Vannak köztünk viták de semmi komoly. Bár féltékeny vagyok az egyik barátnőmre. Mivel elég sokszor van vele. De azt is megbészéltük hogy ők csak barátok. Ma azt mondta Balu hogy szeret. Sokszor megöleltük egymást és a fülébe súgtam hogy "úgy félek, hogy elveszítelek". ő azt mondta hogy nem fogom elveszíteni. Ma utolsó óra előtt megöleltük egymást. Meg akart csókolni de elhúztam a fejem. Mivel én még hamarnak gondoltam a dolgot. Erre nem köszönt el tőlem csak annyit mondott hogy szeva. Pedig mindig öleléssel köszönünk el egymástól, . Szerintetek szeret még?

2016. márc. 11. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy Te miért hiszed Magadról,hogy szerelmes vagy belé,mikor csak kényszerből foglalkozol vele. Hány éves vagy?
2016. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt hogy érted ? .. Én tényleg szeretem.. nem bírnám ki ha elveszíteném! ... 14 éves vagyok
2016. márc. 11. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből alig ha lehet tudni,hogy szeret-e vagy nem.. Tisztázd magadban először a dolgokat. Aztán beszéld meg vele is..és nem mondom,hogy kényszerből csókold meg vagy valami,de ha annak a csóknak meg kell történnie,akkor meg fog történni!
2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomika20 ***** válasza:
Könnyen kapható csajt keres. Nem szeret a srác, csak eljátszotta neked. Besértődött mert nem csókoltad meg. Ezért nem is köszönt el tőled.
2016. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!