Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo ötlet lenne meg próbálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo ötlet lenne meg próbálni egy kapcsolatot ugy hogy anyám utalja azt a srácot?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb fiubaratomrol lenne szó. Anyám azert utalja mert anno csúnyán ossze vesztünk es lehordott Mindennek engem de bocsanatott kert es mar reg megbocsajtottam am is neki. De kezd köztünk joval tobb lenni mint bartsag Szerintetek meg eri igy h anyám utalja ot mert siman kepes lenne elerni hogy szet menjunk ha ossze jonnek vele volt mar hasonlo esetre pelda.

2016. márc. 12. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

El kell fogadni hogy őt szereted.

Nem az ő élete hanem a tiéd. Nem szólhat bele abba hogy mikor jöttök össze/szakítotok. Ez a ti dolgotok lesz.

Én belemennék

2016. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz anyuddal. Nem szólhat bele hogy kivel jössz össze (kivéve ha egy 8 általánost el nem végzett bűnözővel akarnál összejönni). Jöjj össze vele ha akarjátok és mondd meg a barátodnak hogy anyud utálja őt és hogy megpróbál majd titeket szétválasztani és akkor fel tud készülni.
2016. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!