Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Van még esélyem úgy boldog lenni, hogy a barátaim elhagytak? Találtak maguknak más barátokat meg párt, rám meg már nem volt szükségük, másfele ment tovább az életünk. Szerintetek lehet még esélyem hogy egyszer olyan életem legyen amiben szerepel pár jó barát meg egy pár? Nem vagyok az a nagyon bulizós típus, évente csak pár darab, szóval tudom hogy így nehezebb...:)

16/l



2016. márc. 13. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szent szar! 16 évesen nincs nagyobb problémád? Birom, hogy kis tinik életük elején ilyen buta kérdéseket tesznek fel, úgy mintha legalább 40 évet éltek volna. Menjél tanulni vagy foglald el magad vmivel!
2016. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el gyujteni a macskakat:DD
2016. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól hogy 16 éves vagyok nem fájhat úgy a barátaim elvesztése mint egy 40 évesnek?:)
2016. márc. 13. 13:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Már van pár macska!:D
2016. márc. 13. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van

16 évesen még előtted az élet

2016. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te is ugyanúgy emberből vagy, mint a régi barátaid.

Ugyanúgy éled tovább az életed, mint ők, semmivel sem másképp. Ne tégy különbséget a helyzetetek között!:)

Miért is tennél?

2016. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!