Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem birom mit tegyek? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem birom mit tegyek? Ez csak egy lehetetlen szerelem? (Bocsi a helyesírásért)

Figyelt kérdés

Az egész igy kezdödött: 3.os voltam amikor sulit váltottam és az uj osztájtársaim közül megtetszett nekem fiu azután valahogy megtudták vagy csak látszott rajtam h mindig elpirultam nem mertem vele beszélni mert mi van ha hülyeséget mondok.Valahogy a fülébe jutott a pletyka h tetszik nekem.. megkérdezte tölem h ez igaz e én persze kis szerény, félénk kislány voltam és tisza pánikba estem és rávágtam h nem....hiba volt de igyis ugyis kis 3.-asok voltunk lehet h ezzel megbántottam? Ciki szituácio lehetett neki.. most 8.as vagyok..már lassan közeleg a ballagás mostár a fiu népszerü a lányok körébe alig beszéltünk ebben az 5 évben nemtudom h direkt de levegönek néz és néha egy sziát mond utána meg ennyi...most megszivatatott az eggyik tanár és oda jött hozzám h mennyire bunko h ennyire kicseszett velem.Még hozzátenném h van egy nagyon népszerü tanárdiák (hozzátenném h a legjobb barátnőm szerint ha nem lenne szemüvegem akkor ugyan ugy néznék ki )akinek elkezdett "hódolgat" és ez nagyon szivendöf.. elkéne felejtenem őt? :( nagyoon fáj (bocsi h ilyen durva sok hibám van de ne azt számolgassátok kérlek) MIT TEGYEK? Ha elballagunk vége mindennek..

14/L



#szerelmes #nincs esélyem?
2016. jan. 12. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk :) Amúgy ha odamegy hozzád vagy csak köszön, nem feltétlen jelenti azt, hogy tetszel neki. Egyszerűen csak sima mezei osztálytársként tekint rád szerintem. Ha 3.óta nem próbálkoztál akkor szerintem feleljsd el, a középsuliban hidd el sokkal jobb pasik fognak jönni vagy ha nem is az osztályodban :)
2016. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad lehet :) :(
2016. jan. 13. 13:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak fáj az a tény hogy ameddig még nem lesz a ballagás minden nap látni fogom..
2016. jan. 13. 14:00
 4/5 A kérdező kommentje:
És ugy nehéz elfelejteni..
2016. jan. 13. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben én is, nekem is nagyon nehéz volt, de miután elballagtunk már nyáron elfelejtettem :) Sokkal jobban izgatott az új suli, új tanárok stb :)
2016. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!