Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem magam mintha egy mókuskerékben lennék, vagy mintha be lennék zárva?

Figyelt kérdés

Unom az egyhangú,ugyanolyan hétköznapokat,ahol soha semmi új nem történik. És még nem is tudnék ezen változtatni mert minden élmény,emlékezetes kaland pénzbe kerül amire nem futja. Mivel fiatalkorú vagyok korlátozva érzem magam...

Nem tudom mit tehetnék h úgy érezzem,élek.

1./L


2016. márc. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából változtass a napodon. Mindent másképp csinálj mint eddig és az nem kerül pénzbe. Ezen kívül olyan oldalakra nézz el az interneten ahol még nem voltál és ismerkedj.
2016. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miben korlátoznak téged? :D
2016. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnek mindent mashogy csinalni? Az órákon ugyanaz van. A szünetekbe ugyanaz van.
2016. márc. 15. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyilkolaszni. En is azz szoktam
2016. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!