Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mennyire zavarnak a pattanások?

Figyelt kérdés

Ugye, természetes, mindenki egyéniség, nem vagyunk egyformák. Valakinek zsirosabb a bőre, ezáltal pattisabb is, valakinek meg babaarca van.

Engem, pl. mégis zavarnak a pattanások az arcomon, és a kenceficéktől nem múlnak el, a kozmetikus után meg csak hetekig vörös lesz a pofám.

De, az arcra ugye ha alapozót, korrektort teszünk, akkor azok elfedik.

De, mi van, ha egy lánynak a háta, vagy a válla pattanásos..? Persze, jöhetnek a kommentek, hogy ha szeretem a lányt, nem érdekel, de úgy őszintén... Azért jobban néz ki egy sima vállú/hátú lány baba bőrrel. A fiúknál elfogadottabb ez az egész dolog, de hallottam már olyat is, hogy azt mondták, a pattanásos hát nem nőies... Hát basszus, azzal már tényleg, igazán nem lehet mit kezdeni...

Mégis, azért érdekelne a véleményetek. Titeket mennyire zavarna? Ez egy nagyon rossz pont...?



2016. márc. 17. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ mennyire az exemnek sem volt teljesen sima az arca mégis nagyon szerettem de nekem pl telejsen tiszta szerencsémre :D ha nagyon pattanásos és olyan helyen is van akkor zavarna de ha most a vállán van 2 kisebb az nem igazán érdekel
2016. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mennyire pattanásos.

Patikában kérd az Aknesolt vagy ha gyulladt pattanások akkor Aknemycint is. Sokat segít hidd el!

2016. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire. A háta nem zavarna, az arc csak akko ha nem korrektorozod be
2016. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és hasonlóan hozzád, nagyon pattanásos, heges (volt) mind a két vállam, és az arcom. Egész nyáron nem mertem emiatt strandra menni, meg öltözőkben levenni a pólómat.. 1 év szenvedés után rávettem magam hogy elmenjek bőrgyógyászhoz, aki felírt egy gyógyszert a pattanásokra. Nem olcsó, de ezen kívül semmilyen más kenőcs nem segít, pedig sokat próbáltam. Már 2 hónapja szedem, és látványosan javult az állapot. (Ha érdekel bővebben, írj privátban).


Szóval, én tudom hogy milyen sok szenvedéssel jár ez a pattanásosság, főleg amikor 1-2 begyullad.. Úgyhogy azt tanácsolom, hogy menj el bőrgyógyászhoz és felírja a megfelelő gyógyszert. Néhány hónap alatt úgy helyre jön a bőröd, hogy a pattanásoknak nem is lesz nyoma :)

2016. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!