Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SRÁCOK! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Nálatok mennyire hátrány a kis mell de egy picit vastagabb (izmosabb) comb egy lánynál? Ja és a pattanások mennyire zavarnak titeket? 16L

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
majd megváltozol
2014. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

nem gond a kis mell, a vastag combbal nincs bajom, telt lányokat szeretem, pattanás bizonyos szintig nem zavar, alsó korhatár: 18 :)


21F

2014. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első 2 előny számomra, bár attól függ mennyire izmos az a comb, a pattanások meg nem számítanak, mindenkinek vannak bőrhibái (persze vannak határok).
2014. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Most elképzeltem egy semmiben lebegő kis mellet, amihez tartozik egy a semmiben álló vastag comb, fejmagasságban pedig pattanások lebegnek a semmiben...


Tudod, a lényeg hogy úgy is az összkép számít majd.


Ha a kicsi mell, izmos comb és pár pattanás egy alapvetően csinos lányon van, akkor semmi gond.

Ha ugyanezek egy csúnyább lányon vannak, akkor az baj.


Ennyiből senki nem tud nyilatkozni, hogy te jól nézel-e ki.

2014. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a közepes, illetve nagyobb, még nem lógó mellek jönnek be. Combba viszont a nem csont sovány, van rajta valami, de nem túl sok az ideálom. :) Lehet Te is ebbe tartozol, de még valóban változhatsz és mindenkinek más jön be...
2014. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semennyire, ne izgulj!


25f

2014. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

16 évesen a pattanások normálisak, de persze csak ha kezelve vannak.

16 évesen szerintem még nőni fog a melled. Volt olyan lány ismerősöm, akinél eléggé elkésett a hormonális forradalom. 16 évesen nekem nagyobb mellem volt, 20 éves korára 92 cm mellbőség o.O

Vastag comb előny, ha nem elhízott comb, hanem izmosabb. Persze itt is a jó ízlés határain belül.

26/F

2014. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kis mell = melltartó méret 70A
2014. júl. 18. 14:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek közül melyikre hasonlít leginkább a te melled?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az elsőre, műtét előtt
2014. júl. 18. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!