Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A darkos stílusú lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A darkos stílusú lányoknak milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok emós vagy rocker, bár feketében járok, viszont érdekel, hogy az ilyen lányoknak mindenképp a hasonló stílusú fiúk tetszenek?

2016. márc. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Lightos,fénybenjárók,tudod.
2016. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a hozzám hasonlóaknak (rocker/emo lennék elvileg) nem fontos hogy ugyanazt a stílust képviseld az illetővel, (gondolom nem vagy valami ecsethajú swagyolo páwagyerek, mert az olyanokat utáljuk) szerintem simán van esélyed egy darkosabb lánynál is :)

Legalábbis nekem pl semmi bajom egy átlagos fiúval, persze ha rocker lennél, természetesen jobban észrevennének az ilyen lányok. De az jó, hogy feketében jársz

2016. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
'Darkos lány lennék', és mindenféle srác tetszik. Pár hónapja egy hosszú, fekete hajú, szakállas, viking metalos sráccal flörtölgettem, most pedig egy barna, szemüveges, tumblr srác a legnagyobb crushom..:))
2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rocker volnék.

És tényleg nincs ilyen szabály, h mi rockerek vagyunk, nem keveredünk. xD

Első sorban egy emberen a személyisége érdekel, és mindenkinek egyéni az ízlése.

Mondjuk igen, valóban, egy rocker srácra jobban felfigyelek én is, de mondjuk köztük is vannak akik jobban vagy kevésbé tetszenek.

2016. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most komolyan xD mi az a " Rocker-emo"? Mert nagyon nem összehasonlítható a kettő
2017. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!