Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy az évfolyamb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az évfolyamból a szemét fiúk jobban tetszenek a lányoknak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mindenki azt figja irni hogy a 'jo' fiukat szereti de mindenki a meno 'rossz' lesz a ferje... ennyi
2015. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a tini lányok, mondjuk ki, hülyék. Van nálunk egy ilyen kis agybéli zavar ebben a korban. (Csak tippelek, de 14-18 közöttire saccollak.) Ilyenkor van egy beidegződésünk, hogy nekünk "rossz fiú" kell. Kevés kivétel van, de azért akadhat. Jobb esetben elmúlik, rosszabb esetben... Nos, azokkal a lányokkal nem éri meg foglalkozni. :)
2015. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ugyan ezt tapasztalom én is, ha én kedvesen elhívok egy lányt randizni nemet mondanak, megaláznak. Ha a menő osztálytársam oda szól egy lánynak, hogy: "Szia cica! Van gazdád?" már beszélnek is vele, és nem küldik el a francba.
2015. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
féltékenyek vagytok? A jó fiúk unalmasak, tökük nincs és várják a csodát kész vicc sírjatok otthon
2015. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny de nem értem a logikát.
2015. jún. 18. 06:32
 6/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
13
2015. jún. 21. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok hogy megvédjem a női nemet : Van abban valami amit mondtok.. a lányoknak tényleg a rossz fiúk kellenek mert a rossz fiúk egyszerűen beválalósabbak és vagányabban . HA megtetszik nekik egy lány nem csak messziről bámulják , és dadogva köszönnek nekik , hanem odamennek , beszélnek , flörtölnek . Ez a lazaság ami leveszi a lányokat a lábáról. És hidd el a jó fiúkat is szeretjük de (tapasztalataim szerint) a jó fiúk egyszerűen nem mernek lépni. 14/L
2015. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. jún. 22. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!