Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lány tényleg létezik?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lány tényleg létezik? Azt hiszem ez ritkaság.

Figyelt kérdés
Találtam egy olyan lányt, aki nagyon,de nagyon szép. Nem drogozik, nem cigizik, nem iszik, meg semmi ilyen,és mellé nem plázacica. Nem annyira válogatós fiúk terén, megért másokat, nem beképzelt. És korombeli. Az ilyen nagyon ritka? Én egy ilyen lányt ismerek. 15f
2016. márc. 23. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ritka igen. én pl nem ilyen vagyok amit leírtál, sőt 15L
2016. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, az én egyik barátnőm is pont ilyen:)
2016. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Eléggé ritka, de nem nagyon-nagyon.

Amilyen lányt én kerestem, az az igazán ritka, de még olyat is sikerült találnom. :)

2016. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy létezik, én is ilyennel élek együtt :)
2016. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szántó Maja válasza:
53%
Én is ilyen vagyok,talán azért buknak rám ennyire a pasik... XD
2016. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem ritka...jó oké gondolom számít hol nézed. Az én barátnőim mind ilyenek (bár kinek mi a nagyon nagyon szép). 18l
2016. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem ritka nezz fel ide itt valahogy mindenki pont ilyen xd csak a 90% nak nincs pasija... vajon miért? xd amúgy én is találtam most egy nagyon hasonló lányt par nap alatt nagyon megtetszett de nem hiszem hogy lesz akarmi is
2016. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokkal vigyázni kell! Kitudja mi játszódik le a fejükben.


Saját eset: Hasonló paraméterek (csúnyán fogalmazva), szép, kedves, tök jól elbeszélgettünk facebookon 1-2 hétig, aztán találkoztunk, ott is minden oké volt, beszélgettünk, csók is meg volt, aztán másnap átkattant nála a kerék, és lepattintott, hogy ő nem érez semmit. Azóta meg facebookra, instagramra, meg mindenhova töltögeti fel a szomorú fejes képeket :D

Vigyázz, mert esélyes, hogy át'asz, és mást mutat, mint ami a valóság.


Nem egyszer játszották már el ezt velem.. Gondolom ez a lány is a tipikus "én más vagyok, mint a többiek" stílus :D


Nem elkeseríteni akarlak, meg nem is azt mondom, hogy igazam van, de figyelj oda, mert sok múlhat rajta! :) Nyugodtan írhatsz is, ha van valami kérdésed

2016. márc. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a nagyon szep.

Viszont a "valogatas" nem mindig rossz. Igenis legyen meg egy szint mindenkinel. Ha o egy szep es normalis lany,marha gaz,ha osszeall egy igenytelen bunkoval.

2016. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Komolyan, úgy tudnak néha beszélni az emberek a fiatal generációról (még maguk a fiatalok is), mintha mindegyikőjük egy drogos, alkesz állat lenne, aki felszínes és el van szállva magától.

Egyébként 14-15 évesen én sem cigiztem, most, 18 éves fejjel már igen, de nem gondolom, hogy emiatt rosszabb ember lennék, mint aki nem. Antialkoholista sem vagyok, néhanapján iszogatok kicsit a barátaimmal (mértékkel). Na bumm.

Szerintem ha kevésbé lennének ítélkezőek egyesek, rájönnének, hogy nem mindenki egy selejt szar körülöttük.

2016. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!