Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik fiu es lany kozott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik fiu es lany kozott tenyleges baratsag?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 9honapja vagyunk egyutt, de neki most lett egy lanybaratnoje, akivel elmeletben tenyleg csak baratok, de ok osztalytarsak, es reggeltol estig beszelnek facebookon.

Elegge feltekeny vagyok, ugy erzem (nem emiatt) hogy nem en vagyok szamara az elso, nem mutatom ki neki. De erdekel, szerintetek van fiu es lany kozt baratsag?:)


Elore is koszonom😊

17/L


2016. jan. 11. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik
2016. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
"Akkor is barát, ha beteszi..."
2016. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem van fiú, lány közötti barátság. És ha már nagyon régóta barátok és egész nap egymáson lógnak, de eddig nem alakult ki semmi köztük gondolom nem épp most fog. Bár kiszámíthatatlanok az emberi érzések. Viszont szerintem említsed meg a barátodnak, hogy kicsit veled foglalkozzon többet ( ha te úgy érzed a másik lány mellet "elhanyagol") de csak diszkréten nehogy veszekedés legyen belőle. A lényeg, hogy bízz benne.:) Hajrá!
2016. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mailka válasza:
Szerintem van, az én legjobb barátom is fiú (én lány vagyok). Nekem pedig van barátom, és kicsit féltékeny volt de elmagyaráztam neki hogy már milyen régen BARÁTOK vagyunk, és ha nem őt szeretnem akkor nem jövök vele össze.
2016. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem létezik
2016. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik. Eddig csak nagyon idióta indokokat hallottam arról, hogy ne lehetne.

A legjobb érv talán az, hogy ha nem lehetne, akkor a biszexuális embereknek nem lehetnének barátaik.

2016. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
nem létezik mert az egyik fél mindig többet akar
2016. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Létezik és ezt feltétlenül mondanod kellene mondanod a barátodnak.
2016. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

"nem létezik mert az egyik fél mindig többet akar"


- Megvizsgáltad az összes fiú-lány, férfi-nő barátságot, hogy ezt a magabiztos következtetést levontad, vagy csak magadból indultál ki?

2016. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Persze.. Ha ember és kutya között van,miért ne lehetne férfi és nő között?
2016. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!