Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? ő most mit érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? ő most mit érez irántam?

Figyelt kérdés
lassan már egy éve lesz hogy találkoztunk egy táborban. akkor nem történt semmi. Majd mikor vége lett, rá nem sokra volt itt a városnap ahol ő is ott volt. Akkor sem volt semmi. De rá pár napra bejelölt. én ráirtam hogy miért jelölt be, de nem válaszolt csak terelte aszót. Egy darabig jól elbeszélgettünk. aztán semmi. de élőbe láttuk egymást de akkor se beszéltünk. viszont ő nagyon bámult. mikor volt valami ünnep vagy valami esemény akkor mindíg irtam neki mint pl.: "boldog karácsonyt" és ő erre mindíg visszairta és akkor egy kicsit beszéltünk. Egy jó ideig nem beszéltünk és nem is láttuk egymást mivel megkezdődött a suli és más suliba járunk. Majd egyszer ráirtam és napokig elbeszélgettünk. Konkrétan úgy mint akik már évek óta ismerik egymást. Aztán egyszer csak nem irt vissza.És azóta semmi. Tudom ez nem sok minden ami történt köztünk de én úgy érzem hogy ennyiből többet érzek iránta. szerintetek lehet több? vagy ez most mit jelent?

2016. márc. 24. 22:21
 1/1 anonim válasza:
Ha sokáig nézett az jó jel. Viszont a többiről azt gondolom [face beszélgetés] hogy se negatív se pozitív dolog. Én se tudnám eldönteni hogy mit érez.
2016. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!